Ver´s

Jarní bláboly

22. března 2015 v 11:21 | Veronika Matejkova
Zdravím všechny, kteří právě čtou tento článek :-)
Jako první bych se dnes chtěla zmínit o novém "oblečku", který jsem pořídila pro mé stránky. Chtěla jsem něco jednoduchého ale zároveň originálního, jemného, jarního. Věděla jsem, že vsázet na kytičky bude správné, jelikož to pro jaro prostě patří. Dále jsem do menu přidala pár fotek, které mi připomínají to, co mám ráda a nejspíš další přibydou, postupem času :-)
Další věc je to, že mám pár věcí v hlavě, které bych chtěla zrealizovat co se blogu týče. Protože není moc lidí, co by tu zabloudilo a tak jej chci zviditelnit. Napadly mě hauly, týdenní události, kde bych přidávala fotky, co se mi podařily během týdne zachytit a také bych popisovala zajímavé věci, které se během týdne udály. Největší bomba, která bude nejtěžší na zrealizování je ta, že bych blog propojila s youtubem. Je to sice běh na dlouhou trať ale říkala jsem si, že občas chodíme s přítelem na zajímavé místa a akce, které by se vám mohly taky líbit, kdybych je ukazovala. Problém je momentálně v tom, že foťák dostanu až v dubnu a taky to, že neumím stříhat videa, což by snad zase nebylo tak těžké :-D Uvidíme co se z toho vyklube. Zajímal by mě ale váš názor, líbilo by se vám to? :-)

Tak tohle byly mé plány do budoucna, ale co říkáte na to, že už je tepleji? :-) Já myslím, že je to naprostá pecka, jít jen v jarní bundě ven, mít na očích sluneční brýle a kochat se tou sluníčkovou přírodou. Ráno, když jdete do školy, slyšíte prospěvovat ptáky a vy víte, že ten den bude nádherně. Jak já se nemůžu dočkat až se pojedu projet třeba na kole nebo až půjdu v tričku ven! Doufám, že toto léto bude teplo a já se pořádně opálím, hihi :-D

Přeji vám všem příjemný den, a doufám, že se ozvete do komentářů, co by se vám tady líbilo :-) Moc děkuji za návrhy a za názorvy :-) V.

Utrácení peněz

4. března 2015 v 21:31 | Veronika Matejkova
Dnes se mi do hlavy dostala myšleka, ohledně utrácení peněz, na které mě přítel neustále připomíná. A já ho celkem chápu, z jeho pohledu to musí být naprostá zbytečnost a hloupost. Pro mě ani tak né, i když netvrdím, že někdy je to fakt moc a mohla bych šetřit, což se mi zatím realitvně daří. Jednu částku jsem si pořádně zapečetila ai do třech obálek a na ty peníze jsem dobré 2 měsíce nesáhla. Možná i proto, že se mi to nechce rozlepovat. Hlavně, že to má ten správný účinek!

Každopádně dnes jsem si kupovala lesk na rty od Essence z limitované Nude edice. Poslední dobou se o líčení a kosemtiku relativně zajímám, snažím se sem tam si koupit nějakou novinku, či něco nového vyzkoušet. A navíc, nemám toho doma ani moc, jen musím uznat, že na rtěnkách a lescích fakt ujíždím a pomalu je nemám kde dávat. Nemyslete si, že dekorativní kosmetiku nakupuju každý týden. Většinou si koupím to, co potřebuji, bohužel jako naschvál každý měsíc něco dojde, ať už make-up nebo řasenka. Rtěnku si koupím tak jednou za měsíc, někdy ani to ne.
Jenže já mám prostě tu potřebu se zkrášlovat a pořád něčím jiným, jelikož jsem prostě holka z města a navíc si pořád myslím, že jsem na tom realtivně dobře, jelikož některé vlogerky nebo blogerky to nakupují ve kvantech a já netuším kde na to berou a hlavně, kde to dávají :-D

Zároveň si nemyslím, že bych utrácela tisíce měsíčně, nemám utrácet ani jaké tisíce, protože jediné co si vydělám je tisícovka měsíčně, a tu se snažím použít na celkem potřebné věci :-D A s malou rtěnkou si udělám malou radost za to, že jsem každý víkend v měsíci pracovala :-)

A jak to máte s make-upem vy? Kupujete ho často, nebo jen když něco dojde, dokoupíte?

Zároveň bych chtěla říct, že se můžete těšit na nový dessing, který se mi v nejbližší době snad podaří udělat a zkompletovat. Neslibuji nic, jestli to bude za týden nebo za měsíc, ale určitě bude!

Krásný večer všem :-)

Padesát odstínů svědí a Valentýn

21. února 2015 v 9:44 | Veronika Matejkova
Padesát odstínů svědí - Otevřená zpověď pacientů s kožním onemocněním.

Ale teď vážně. Měla jsem tu čest také navštívit nejočekávanější film roku 2015 - Padesát odstínínů šedi. Upřímně, byla jsem z toho odvařená - měsíc před tím, než šel film do kin. Kolikrát jsem i uvažovala, že bych šla na premiéru ale kdo si počká ten se dočká. Spíše jsem se nemohla dočkat těch recezí, které se na internetu začnou objevovat. A možná se daly čekat. První den 27% na ČSFD. To je poměrně málo na nejočekávánější film tohoto roku. Ale zároveň se není možná čemu divit, když do kin naběhly fanynky s tím, že film bude z polovičky porno a z druhé polovičky Christianovo tělo, tak jako knížka, kterou určitě měly 3x přečtenou tam a zpátky. Pro ty to určitě zklamání bylo. Pro mě ne.
Na film jsem do kina šla asi pět dní po premiéře a bylo pořád narváno. Věřila jsem, že recenze píšou opravdu jen ti, kterým se film nelíbil a musím říct, že věření se vyplatilo.
Z filmu jsem byla dokonce překvapená a nadšená! Osobně se mi moc líbilo, že tam byl zachycen příběh, o kterém jsem se bála, že ve filmu nebude. Zároveň jsem čekala o trochu víc erotických scén i jiný konec, ale mám předtuchu, že bude pokračování, tak snad se dočkám! :-D

Zároveň bych se chtěla vyjádřit k Valentýnu - velmi diskutovanému svátku. Já ani sama nevím, jestli ho mám ráda a nebo ne. Přes rok si říkáte, že když máte přítele, máte valentýn každý den, ale když na začátku února jsou všude ve výlohách srdíčka, medvídci a růže, padne to na vás a slavit by jset to chtěli. Teda alespoň já. Jistě, že my, jako Česká Republika máme 1. máj, jenže každý ten svátek má něco do sebe a své tradice, které se mi líbí. A navíc.. většina čechů říká, jak Valentýn nemusí, že je to Americký svátek apod. a stejně 14. února venku potkáte chlapy, kteří nesou kytku pro svou milou.
S přítelem jsme si udělali Valentýn po svém. Dali si malé, milé dárečky, já dostala překrásný muffin, na kterém musel pracovat strááášně dlouho a celý večer jsme koukali na filmy, tak jako normálně. Každopádně toto nám naprosto vyhovuje a jsme nejradši, když máme jeden druhého vedle sebe.

Na závěr bych chtěla říct, že ať už trávíte svátek sami a nebo se svým protějškem, užijte si ten den stejně jako každý jiný. Na co si dělat výjmečné dny, které se traví jinak? Dělejte to, co máte nejradši a užívejte života, vždyť je tak krásné tu být! :-)

Lama účes

6. února 2015 v 22:56 | Veronika Matejkova
Vždycky, když se nudím, otevřu si Instagram na telefonu a prohlížím si fotky, které jsou označené pod hastagem #ostrava. Někdy tam narazím na opravdu bizardní věci, ale také na lidi, které znám třeba jen od vidění a nebo jsem je obsluhovala na plese. Dnes jsem ovšem spatřila něco, co jsem možná ani vidět neměla... a vlastně něco, na co občas v Ostravě narazím a kroutím nad tím hlavou a NECHÁPU. Fotku tam přidal chlapec, který měl tzv. "lama účes" ( říkám tak tomu, protože to opravdu jak lamí účes vypadá, a to ještě chudáčkům lamičkám křivdím.)
Chlapec vypadal zhruba takto:

Na tento obrázek se vztahují autorská práva, a jaké koliv stahování je trestné - VLASTORUČNÍ VÝROBA. PROGRAM: Malování

Pořádně se na ten obrázek podívejte. Ten kluk opravdu tak vypadal. Žiletkou oholené boky do plešata a na hlavě kolečko z vlásů, které dělalo jakousi "vlnu".
Netuším, co je to dnes za módu, vypadat jako uprchlý vězeň a tvářit se u toho ještě jak tupec, při tom, jak děláte selféčko v zrcadle. A taky netuším, co se všem na tom líbí. Sice ano, kdysi to zas byla hustá kštice s patkou a při tom všichni nějak divně hýbali s hlavou, aby dostali ty vlasy z očí. A když to opakovali co minutu, začínalo to vypadat, jak kdyby ten dotyčný byl nemocný a měl v hlavě nějaký tik. Jedno lepší než druhé.
Neříkám, že tenhle střih vlasů pěkný není. To je, ale taky záleží na tom, jestli vás stříhala mamka doma ve vaně, nebo jste to sjeli strojkem sami (což asi udělal ten polo plešatý týpek) a nebo jestli vám to ostříhal profesionál. Někomu tenhle střih opravdu sluší, ale je to asi jeden z tisíce, co se v Ostravě pohybují.
A vůbec, zdá se mi, že všechno co teď "frčí" je nějaké zvláštní. Všechno, co se teď prodává v obchodech se mi nelíbí, nesedí mi to a takové ty celkem normální věci z obchodů skoro vymyzeli, což je škoda, protože přestávám mít co na sebe, a do maskáčových džínů se mi oblíkat nechce, to není nic pro mě.
No co, pořád říkám, že jsem se měla narodit asi v jiném století, protože dnešní mládež a společnost naprosto nechápu a vůbec se s nimi nestotožňuji. Ať už názory, nebo v oblíkání.

Nakonec bych chtěla dodat, že budu věřit v to, že polo plešatcovi vlasy dorostou a dostane rozum. A taky bych chtěla říct, že obrovské DÍKY za přítele, který má rozum a vlasy v pořádku. :-)

Dlouhé psaní

25. ledna 2015 v 11:50 | Veronika Matejkova
Po delší době aktualizuji blog. Ani nevím, proč jsem psát přestala, nejspíš nebyl čas a neměla jsem potřebu zde něco sdělovat. I když se toho událo moc.

20. prosince jsem přidávala poslední, tochu "chudý" článek. Dneska se chci rozepsát a začnu tedy nejspíš Vánoci. V podstatě jsem ani nezaregistrovala, že nějaké byly. Což se mi děje už nějakých pár let. Asi fakt stárnu. Ale když to shrneme.. Vánoce mi dělaly maximálně pohádky, co hrály v televizi a odpolední procházka, která spíš byla jarní než nějaká Vánoční, protože bylo celkem teplo - což asi u každého. Večeřeli jsme už tak o půl páte odpoledne, protože nedočkavost mého mladšího bráchy je šílená. A rozbalování dárku? Spíš jsem se dívala, jak se ostatním líbí dárky, které jsem jim nakoupila, než abych se s nedočkavostí vrhla na ty své. Ale pro informaci jsem dostala kulmu na vlasy (je perfektní), oblečení a kosmetiku, vlastně jsem si většinu nakoupila sama :-)

Týden po Vánocích jsem jela k přítelovi slavit Silvestra. Musím uznat, že tohle byl nejlepší Silvestr, co jsem kdy zažila..super lidi, přítel, sranda, pokec, alkohol, ... no byla jsem spokojená a upřímně jsem se ze začátku obávala toho, jak si s těmi - pro mě zatím cizími lidmi, budu rozumět. A myslím, že se povedlo :-) Byl to nezapomenutelný týden, za který přítelovi neskutečně vděčím, taky pro to, že mi udělal druhé nejkrásnější Vánoce :-)

Po novém roce jsem šla !konečně! ke kožní doktorce, protože jsem se už půl roku trápila s ekzémy na dlaních. Ale opravdu s hnusnými, červenými fleky a puchýřky. Svědělo to, vypadalo to škaradě a já se poprvé za svůj život styděla za své ruce, protože to vždycky byla jedna z mála hzekých věcí co jsem měla.. upravené nehty, hladké dlaně, a teď tohle? Už ani hezké nehty tomu nepomohly. Ekzém jsem si přivezla z Německa, většina zimzela ale něco zůstalo a něchtělo to pryč. A teď, každá kapička saponátu, nebo dotktnutí se citrónu či pomeranče (jsou dráždivé), vyvolalo na mých dlaních spoušť. Naštěstí byla paní doktorka moc šikovná, hned věděla o co jde. Předepsala mi nejsilnější mast a prášky na alergii a voalááá ruce jsou po týdnu nádherné!

Taky jsem se po novém roce pustila pro mě docela razantího kroku. Rozhodla jsem se, začít něco dělat s mou postavou. Říkala jsem si, že kdysi to bylo opravdu lepší a má "pneumatika" byla menší. Začala jsem zdravě jíst, cvičit, každý den dělám pravidelně 50-60 dřepů. Musím uznat, že již po 14ti dnech vidím malou změnu, která mě šíleně motivuje. A na doporučení Barči dokonce dnes jdu do fitka a hodlám začít cvičit i tam! Dneska mě čeká první lekce JUMPINGU tak jsem na to zvědavá, a doufám, že to přežiju ve zdraví! :-D Až teda roztaje i sníh a bude tepleji, chci se pustit do běhání. A až se zadaří, budu si dávat na instagram hastagy #fitnessgirl :-D (Samozřejmě vtipkuju) Tak mi držte palce!

Opožděně Vám chci také popřat šťastný Nový Rok a ať se Vám splní všechny vysvěné přání a plány!
Vaše Verča.

Láska

15. listopadu 2014 v 22:05 | Veronika Matejkova

Dostala jsem chuť psát. Psát o nečem, co každý moc dobře známe, prožíváme, pociťujeme, užíváme ... Už z těchto slov jde jednoduše říct, že láska se dá popsat mnoha slovy. Krásná, nespoutanná, vášnivá, bouřlivá a mnoho dalších výrazů, které si lze domyslet v hlavě. Je to pocit, který každý z nás né jednou zažil. Pocit, kdy potřebujete mít vaší drahou polovičku u sebe, zažívat s ní radosti všedního dne a důvěřovat jí. Důvěřovat, že ona nezklame vás a vy nezklamete jí.
Sama jsem byla (jsem!!!) párkrát zamilovaná, jenže se stalo to, co jsem psala o řádek výše. Zklamání od osoby, od které jste to nečekali ( i když při pohledu nazpátek, se to vlastně čekat dalo :-D). Ale vlastně jsem za to ráda, protože bych teď neměla jeho, mého milovaného, nejhodnějšího přítele.
Ono je to strašně krásné mít někoho, na koho se můžete spolehnout, někoho s kým zažíváte ty nejlepší zážitky, někoho, na kterém milujete každou část jeho těla - od úsměvu, po ksichtíky až po každý jeho pohyb. Pro mě je láska něco nepopsatelného - to co teď čtete, je jen malý výpis z toho, co vlastně cítím.
Cítím se jak blázen, který by pro něj udělal vše co mu na očích vidí, který by pořád skákal radostí, kdyby to šlo.

Někdo si lásku "kupuje" a někdo jí prožívá. Mě příjde jako naprostý nesmysl, aby kluk kupoval své přítelkyni kabelku za 10 000,- jen proto, aby dokázal jak jí nehorázně miluje. Ano, je krásné, když slečna dostane puket růží, když se vozí v nablýskaném BMW.. ale to já nechci a ani jsem nikdy nechtěla. Mě naprosto potěší (někdy až doženou k slzám) mini dárečky od mého miláčka. Perníkové srdíčko, vystřelená růže z poutě, gumová kachnička do vany a nebo nutella s mým jménem. Mimochodem, opět mám slzičky v očích, když si vzpomenu, jaké překvapení to pro mě bylo, když přítel tu nutellu vytáhl a dal mi jí :-)))

Lásku bychom si měli užívat, protože je to něco tak nádherného jako nic jiného! I když je to jen pouhý pocit ve vaší hlavě. Ale nic na světě není krásnějšího, než když se přítulíte ke svému příteli, on vám dá pusu na čelo, usměje se na vás a vy víte, že máte štěstí, protože máte právě jeho!

A na závěr???

MILUJI TĚ! ♥

Procházka po o

10. listopadu 2014 v 21:52 | Veronika Matejkova
Je únavné školní pondělí, s únavnými předměty a já si v hlavě myslím, že tohle prostě nezvládnu a potřebuji prázdniny. Hned. Nějak jsem nechtěla věřit těm řečím, že třeťák je nejhorší ze všech ročníků na střední, ale je to tak. Písemka sem, písemka tam a Verčo zblázni se z toho, prosím.
Vzhledem k tomu, že máme báječný rozvrh a dvouhodinovou pauzu na oběd, rozhodla jsem se to dnes pojmout trochu jinak a né jen obyčejným sezením v lavici a koukáním do zdi. Po obědě jsem se sebrala a šla se projít po golfovém parku, který mám hned "nad" školou, a ve kterém jé nádherný zámek.
Opravdu nádhera. Všude barvy, ta podzimní vůně listů, která se linula po celém parku, z dálky byly slyšet odpaly golfistů, sem tam zašustěl nějaký lísteček ale jinak ticho. Naprostý klid. Možnost na přemýšlení, trávení volné chvíle, obědu a samozřejmě báječná chvíle na fotografování.

Podzimní psaní

31. října 2014 v 22:51 | Veronika Matejkova
Ležím zachumlaná pod peřinou, na komodě vedle mé postele je teplý jablkovo - skořicový čaj a po celém mém pokoji se line jeho nádherná vůně. Je mi celkem zima ale není nic, co by nespravily teplé chlupaté ponožky.
Přemýšlím co pro mě vlastně znamená podzim? On vlastně sám o sobě vyvolává pozitivní myšlení, ty barvy všude kolem vás, ta podzimní vůně, kterou já tak miluji! To je něco báječného.
Když jsem byla malá, ze všech těch ročních období to byl právě podzim, který jsem tak milovala!
Pamatujete na drakiády? Já jsem na žádné z nich nemohla chybět. Můj taťka vždycky ochotně šel se mnou a já se s ním náramně bavila. Milovala jsem tu báječnou atmosféru, jak se děti se svými rodiči snažili draka dostat do oblak. A když se jim to podařilo, viděli jste tu dětskou radost z maličkosti! Když jsi tak uvědomuji, letos jsem neviděla žádného draka na obloze. Doufám, že jsem to jen já nezaregistrovala a děti se tak pořád chodí bavit. Protože podzim bez pouštění draka je jako zima bez sáňkování a stavění sněhuláka.
Co se mi ale bohužel v rámci podzimu nelíbí je Helloween, který se pomalu ale jistě vkrádá k nám, do České Republiky. Neříkám, že to není dobrý svátek. To je, ale né tady pro nás. V Amerických státech je to prostě tradice, že se děti převlečou do kostýmů a chodí od domu k domu klepat na dveře a říkat: "Trick or Treat". Lidé jim pak dají sladkosti a jsou všichni šťastní a spokojení. Plus k tomu ta strašidelná výzdoba dodává parádní atmosféru. Ale proč se to lidi snaží prosadit u nás? Nikde žádná výzdoba, nic ... ale všude samé Halloween párty, ze kterých jsou všichni na větvi. Ale má to ten správný význam?
Proč já se vůbec rozčiluji, když jsem se před chvíli rozplývala nad krásami podzimu? :-) I když letos je trochu mrazivější, užijte si ho. Nasaďte kulichy, oblečte teplé bundy, vemte pejska nebo přítele na prcházku a kochejte se! Vždyť je to taková nádhera!

Co se dělo?

14. října 2014 v 20:32 | Veronika Matejkova
Čauky! :-)
Ozývám se opět po dlouhé době. Nějak jsem na blog neměla čas a ani pomyšlení a až dnes mi přítel narval brouka do hlavy. Pověděl mi, že za těch 7 měsíců co spolu jsme, pomalu neví, jaké mám zájmy a co dělám ve svém volném čase. Zamyslela jse se, a došla jsem k tomu, že vlastně nic. Sedím, koukám na videa, sem tam jdu na brigádu ale je to pro mě užitečné??? Prtoto to znova zkouším a pokusím se znovu vytvořit nějakou komunitu tady. Proč si zakládat nový blog, když tenhle měl celkem úspěch? :-)

A co se tedy vlastně dělo?
Mám za sebou dost velkou - alespoň pro mě, životní zkušenost. Na celé prázdiny jsem odjela pracovat do Německa, kde jsem si vydělala "pár" kaček na nový Notebook, který už jsem opravdu potřebovala. Našla si nové přátelé, se kterýma si stále píšu a naučila se alespoň trochu mluvit německy i když při příjezdu jsem uměla maximálně "GÚTN TÁG a DANKE". Teď už umím i poprosit :-D Samozřejmě jsem se toho naučila více, tohle jsou jen pokusy o vtípky :-) No, jo... musím se zase dostat zpátky do té podoby, jak mě znáte :-)
Pracovala jsem v malebné Německé vesničce Ruhpolding, která se nachází skoro u Rakouských hranic, cca hodinu cesty od Salzburgu a na kraji Alp :-) Snad si dokážete představit jak tam bylo nádherně! Zažila jsem tam jeden z opravdu velkých Bavorských festivalů - Gaufest. Řekla bych, že to byly takové oslavy vesnic, po celé té naší prošel průvod s 8000 lidmi, který trval nekonečných 45 minut. Představte si to. Všichni v krojích, hudba, koně, večer festival, pivo, bavorská hudba... no paráda! :-) Mentalita lidí tam byla naprosto parádní, pro mě teda první týden naprosto k nepochopení, když mi lidé, které jsem neznala přáli dobré ráno a usmáli se. Tohle prostě v česku nezažiješ.
No mohla bych tady psát do aleluja ale tohle snad o Německu stačí :-)

Abych odbočila od tématu, úspěšně jsem dokončila druhý ročník hotelové školy, a ted jsem ve třetím a jsem nerozhodná, protože už ted netuším, zda-li maturovat z matematiky nebo angličtiny. Vždyt to je tak těžké životní rozhodnutí! :-D Jinak škola pořád stejná, stejně nudná. Prostě sedět v první lavici a koukat do zdi - teda na učitele, ale to je mnohdy uplně stejné, zas tak záživné není. Ale co předbíhám, máme teprve měsíc a půl za sebou a uvidíme co se dále bude dít :-D

Momentálně se chystám do pelechu, protože jsem poslední dobou dost vyčerpaná, tak to pokusím nahnat alespoň spánkem. Přeji Vám krásnou dobrou noc :-) A koukněte na fotky z Německa, když už jsem se o tom tak rozepsala ;-)

Poznáváte mě?!

11. dubna 2014 v 20:58 | V.
Zdravíčko! :-D

No.. tak to zkouším od znova.. a ano, ted to zase rozjedu ve velkém :-D musím, protože holky a zvlášť diskutování s Ami mi fakt chybí! :-D
Celkově jak jsem nad vším uvažovala, tohle bylo pro mě takové vysvobození z reality, vypsaní se ...a prostě mě to baví a máte mě tu znova :-)
Moc se těším až to tady zase rozjedeme! :-)
Vaše Verča :-)
PS: co říkáte na nový účes??? :DPPS: Kdyby byl někdo hodný a chtěl by mi pomoct s designem, byla bych moc ráda! Myslím, že to tady potřebuje nový kabátek :-)

Pozdrav po menším odpočinku

25. ledna 2014 v 13:53 | V.
Čaute holky:-)
Doufám, že to tady ještě někdo bude číst, zase jsem se s prominutím na to blogování trochu vyprdla.. jenže nebyl čas, bylo léto já měla (ano měla) přítele a na blog jsem neměla ani pomyšlení. No.. a jelikož je více času .. Jsem zpátky :-)

Za ten půl rok se toho stalo hodně, jak jsem psala ... měla jsem přítele 7 měsíců, věci se změnili, já mám na vízo jedničku z matiky (po 7 mi letech) a momentálně jsem taková ... šťastnější :-)

Slibuji pravidelné články, mé úvahy, blbosti, a témata týdně pravidelně, budu aktivní a vy, co jsem vás měla v Affs, tak doufám, že mě zase rády uvítáte :-D

Zatím Vám přeji pěkný den, Vaše Verča :-)

Wanna be AFFS?

5. října 2013 v 21:29 | V.
✧ dítě zpomalit písničku ✧ | přes Tumblr

Čauky, čauky :-)
Rozhodla jsem se spřátelit s pár blogy, protože už není pomalu co číst - což je škoda :-)
Takže baby, pokuď se Vám můj blog líbí a chtěly by jste se stát pravidelnými navštěvnicemi a já vašimi - Zapište se! Budu jen ráda :-)

Do komentářů napiš:
- Blog
- Přezdívku
- O čem je tvůj blog
- Co se ti na mém blogu líbí?

TĚŠÍM SE NA NOVÉ LIDI! :-)

Zajímalo by mě, kde soudruzi z NDR udělali chybu

27. září 2013 v 9:09 | V.

( V obrázku je video, kde je moje oblíbená scénka z Pelíšků :-) )

Ahoooj! :-)
Tak mám pro Vás po delší době nějakou tu vtipnou historku, která vás doufám všechny pobaví! I když mohla skončit hůř, než se zdá :-D

Včera - konkrétně 26.9 šla naše třída obsluhovat golfisty na golfový turnaj, který pořádala naše škola. Měli připravený raut - tudiž strááášně moc jídla a my si leda tak mohli navzájem utírat sliny :-D Holky míchaly různé alkoholické drinky, spolužáci flambovali palačinky a já dekantovala ( provzdušňovala ) červené víno ..
Jak už to bývá - teda alespoň vždy u nás .. Když hosté odcházejí tak nám učitelka pomalu ale jistě dává menší volnost, můžeme sobě taky umíchat drink a podobně :-) No a já jakožto milovník Mojita jsem řekla kámoškám ať mi jedno umíchají .. No samozřejmě strašná sranda, když mi tam místo 4cl ( jedné štamprle) bílého rumu, dají 12cl! :-D Ale nebylo to špatné, proč to nevypít, že .. Aspoň pak dál pokračovala sranda!

Po tom, jak hosté odešli jsme šli uklízet na naší učebnu, kde máme praktické vyučování.. Samozřejmě všude plno shakerů na míchaní drinků, ledů, skleniček .. a tady to začalo..
Třídní přišla s tím, že máme chvíli času a naučí nás jeden barmanský trik. Prostě vyhodíme led a skleníčkou ho chytneme... ASI NIC TĚŽKÉHO, CO? omyyyyl :D
Spolužáci to už zkoušeli, všem to krásně šlo a já mezitím umývala nádobí. Hned po tom jsem si hned brala skleničku, ledy a chtěla začít zkoušet.
Vyhodím led, chytnu .. super! povedlo se .. Přichází druhý pokus a Verča místo ledu vyhazuje sklinku, která se krásně proletěla a rozpadla se asi na milion třista padesát kousků!!! Moje první slova po rozbytí byly: "Pchééé a prý nerozbitné skleničky..." a kámoška na to dodala: "Zajímalo by mě, kde soudruzi z NDR udělali chybu"

No děvčata, kdyby jste tohle viděly a slyšely asi se počůráte smíchy :-D Ono jak to čtete tak to asi moc vtipné není.. ale ty první momenty byly k nezaplacení :-D
Musím ještě dodat, že jeden ze šťastlivců (střepů) skončil u mě v oku .. První je všechny napadlo, jak mi to budou vytahovat barmanskými kleštěmi.. ale mě přišlo, jakoby mi chtěli spíš vytáhnout oko, než ten střep! :-D Pak teda ochotná kamarádka ( Děkuji, Kefe ) mi ho obyčejně vytáhla - naštěstí tam nebyl zapíchnutý, nebo tak :-D

I když to nerada říkám, tak ve škole odpolední mám opravdu ráda, protože tolik srandy na ranní opravdu není, když jsou všude učitelé ..

A ještě můžu v klidu říct, že nálada se mi zlepšila a celkově už je mi lépe!! :-)

Co se to se mnou děje?

21. září 2013 v 17:22 | V.


AHOJ KOČKY :-),
předem se vám chci strašně omluvit za mou neaktivitu.. jen bohužel v poslední době mi není zrovna nejlíp a na blog jsem neměla dvakrát pomyšlení. Jsem ráda, že vůbec žiju - a to doslova!
Nebudu se vám tady svěřovat se vými osobními problémy, to bychom tu byly do rána a nechci aby mě moc někdo litoval, ale u toho žití se trochu pozastavím.

Ve čtvrtek mě potkal takový menší "kolabs" .. Bohužel škola je náročná, každý den jsem ve 4 doma, plus mám praxe, na které opět musím ve 4 ráno vstávat a mě nebaví chodit brzo spát, musím se učit atd. atd.. No a po třech týdnech školy ta únava na mě začala jít znát.
V ten čtvrtek jsem se probudila normálně v 5 hodin, s celkem dobrou náladou - nic mi nebylo! a šla jsem v pohodě do školy.. První dvě hodiny super - ale najednou černo. Černo před očima .. nevěděla jsem co to je, tak jsem se to snažila rozmrkat, bylo to za chvíli lepší a já viděla rozmazaně. Lehla jsem si na lavici a doufala jsem, že to bude dobré. Najednou slyším všechno strašně hlasitě.. děs, věřím, že si to nedokážete ani představit :-( Kamarádky se mě ptaly jestli mi je dobře, byla jsem prý bílá jako stěna, vypadalo jsem na to, že se za chvíli vybulím .. Doprovodily mě k třídní učitelce a ta se málem zhrozila .. prý jsem vypadala dost špatně. Přišla i ředitelka, která chtěla volat sanitku ale mi už naštěstí bylo lépe a viděla jsem dobře. Dopadlo to tak, že jsem u učitelky v kabinetě usla a jela o dvě hodiny dřív domů s paní učitelkou, co bydlí kousek ode mě :-) Další dva dny jsem nevstala z postele a jen ležela, jelikož jsem opravdu neměla sílu - na nic!

Z toho plyne ponaučení - choďte brzo spát, protože tohle se vám nevyplatí a dopadnete tak, jako já :-)

Jinak tohle není vše, co mi na mě poslední dobou příjde divné. Já, co vždycky jsem veselá, plná nápadů, s blbostma v hlavě... tak teď ...teď se sotva usměju. Nevím, jestli je to tím počasím nebo ne.. Ale chci být zpátky ta stará, usměvavá Verča :-(

Tak od zítřka zas prázdniny, ne??

2. září 2013 v 15:54 | V.


Tak a je to za námi, první školní den ... pro některé den plný stresu, vzhledem k přestupu na jinou školu nebo nastoupení do prvního ročníku střední nebo vysoké školy, pro některé zas den plný smíchu se svými spolužáky, které dva měsíce neviděli.
Při cestě do školy jsem vzpomínala na to, jak jsem se přesně před rokem nervovala, co za zjevy ve třídě bude a musím uznat, že to zas tak hrozné nebylo :) Ale popravdě, zrovna dnes bych v kůži prváka nebo-li bažanta nechtěla být. Pozorovat obličeje starších spolužáku, pokřikujících na mě, že jsem bažant, to fakt nééé. (Ano, i tak jsem se dnes bavila já, jen jsem na ně nekřičela, pouze jsem se smála těm zmateným pohledům :D)
Můj dnešní den byl ovšem super! :-) Na konci prváku jsme byli všichni rozhádaní a já se nemohla dočkat na dva měsíce klidu a pohody. Myslím, že nám ten klid pomohl.. a to všem. Najednou to bylo jako kdysi, kdy jsme se smáli každé volovině a uvažovali o tom jaké to asi tento rok bude. BYLO TO SUPER!:-)
Ale když to tak vezmu.. té školy by protentokrát stačilo a dala bych znova prázdniny, ne? :-D Není nad každodenní pohodičku, vstávání nejdřív v 11 hodin a užívání si! :-)

MIMOCHODEM, TOHLE BYLY MOJE NEJLEPŠÍ PRÁZDNINY!:-)

A JAK JSTE SI UŽILY PRVNÍ DEN VE ŠKOLY VY? PODĚLTE SE DO KOMENTÁŘŮ :-)

CO SE STALO? ll16.8.2013ll

16. srpna 2013 v 18:35 | V.
Zdravím dámy :-)
Omlouvám se za menší pauzu co tu nastala. Vzhledem k tomu, že začaly prázdniny a já si taktéž chtěla začít užívat.. na blog jsem nějak zapomněla - CHYBA. Samozřejmě i teď na tom nejsem zrovna časově nejlíp, budu se to všechno snažit zvládat a věnovat se tomu, co mám ráda a koho mám ráda :-)
Za tu dobu se udála věc, které si nesmírně cením- a to je vztah. Trvá to už přes krásné dva měsíce a já jsem strašně šťastná :-)
Také jsem se začala více zajímat o dekorativní kosmetiku, což můžu navázat k nové věci, co se na blogu vyskytne. RECENZE. Budu se vám snažit přiblížit výrobky co jsem si pořídila, psát jejich klady, zápory.. No myslím si, že to znáte. Samozřejmě tady bude více fotek a také už mám v hlavě pár článků, které by se Vám, dámy mohli zalíbit!!
DOUFÁM, ŽE TU ZNOVA ZAČNETE CHODIT S NADŠENÍM A TAKÉ DOUFÁM, ŽE VÁS MÉ ČLÁNKY BUDOU NADÁLE BAVIT! :-)

VŠICHNI A VŠECHNO MOC BREČÍ ll 28.6.2013 ll

28. června 2013 v 13:38 | V.
Tento začátek prázdnin bych nazvala asi jako nejubrečenější prázdniny za všech 16 let co žiju. Ale jako fakt! Kouknu z okna a co nevidím. Déšť, déšť a zase jen déšť. Okay, na to jsem si už celkem zvykla. ÁÁÁle když na Facebooku každý brečí, že očekávaná párty u Hlučínského jezera se ruší a přesouvá se do klubu, každý druhý status je o tomhle ... plus někdo se přidá, jak strašně se jim z devítky nechce odejít... SORRY panstvo, Facebook vypínám, zapínám Twitter - tam alespon je něco, kde se zasměju a pojídám u toho své oblíbené Kešu oříšky.
Je ale pravda, že to počasí by mohlo být lepší. Za tři dny co je tak škaredě a já už mám volno jsem shlédla dvě série seriálu "Jmenuju se Earl" a za chvíli budu u konce. Jestli to tak půjde dál, nebudu mít co sledovat. Mám taky v plánu si zajít k babičce pro všechny díly Harryho Pottera, kdyby náhodou počasí chtělo v tomhle pokračovat. A pak? Pak nevím. Určitě budu i se svým milým, někam pojedu na výlet ale toť vše. FUCK.
A co vy? Jaké máte plány na prázdniny?

ČERVENÁ BABIČKA ll 26.6.2013 ll

26. června 2013 v 20:01 | V.
Všichni určitě znáte ten příběh o Červené Karkulce, kde vlk pojídá všechny okolo. Já Vám dnes povím jíný, a to o ČERVENÉ BABIČCE.
Žila byla jednou babička... sem tam hodná, sem tam mi řekla, že vypadám jak děvka ALE mám jí ráda :-)
Píše se datum 26.6.2013 a třída 1.A na hotelové škole pořádala akci pro rodiče, kde jsem pozvala místo mamky svou milovanou babičku. Vědala jsem, že se alkohol bude podávat a taky jsem věděla, že babička po tom alkoholu rudne, ALE nebylo to naschvál - to je hlavní.
Rodiče přicházeli a u vchodu dostávali Welcome drink - Bohemia sekt. Babička samozřejmě dostala také a šla se s mým taťkou usadit. Vypila. BARVA ZATÍM NORMÁLNÍ, BEZ NÁZNAKU RUDÉ. Na řadu přišla první dovednost- flambování a hned po tom jsem nastupovala já, se svou dekantací červeného vína. Ke stolu jsem pozvala svého taťku a svou babičku, kdybych se náhodou rozhodla polívat lidi- ať to není nikdo cizí.
Víno jsem předekantovala a rozlila do sklenic, které si taťka s babičkou mohli ponechat. Jelikož je taťka řidič, nezbývalo nic jiného než aby to babička po něm dojela = dvě sklenice červeného vína = BABIČKA RUDNE.
Doufala jsem, že je to konec a že babička není jako papiňák, který by měl za chvíli vybouchnout. Opak byl pravdou. Na řadu přišli barmani, teda barmanky. Drinky míchaly jako draci a nakonec rozdávali rodičům. Při vší smůle dostala i jeden alkoholický drink i má babička. Lidi, no ták. Už jí to nedávejte. Sami vidíte, že je červená jak ten drink, ne-li více. Pro info: BABIČKA JE ČERVENÁ - NEDOBRÁ ZPRÁVA.
"A přichází vrchol dnešní akce! Sabráž, kterou nám provede ten a ten" Povídala učitelka. Ajééje, jestli bude sabráž, to znamená, že další alkohol, další šampaňské ... doufám, že si to babička nevezme. Ajta krajta. Babička bere, pije a barva pleti je rudejší. Stav: BABIČKA SE STALA RUDOCHEM, VOLEJTE 150!
Naštěstí mi babička nebouchla jelikož se další alkohol nepodával, což jsem byla ráda, protože mi pak dala peníze za vysvědčení. Neberte to tak, že bych jí využívala ale řekněte, kdo by neměl rád peníze od babičky!?

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A JEJICH VLIV NA MĚ ll 12.6.2012 ll - SEMINÁRNÍ PRÁCE- PSYCHOLOGIE

12. června 2013 v 23:26 | V.
PROSÍM NEKOPÍROVAT!!!

ICQ, Skype, Facebook, Twitter .. Sociální sítě dnešní doby, které prakticky změnili Svět během noci. Zastavme se například u Facebooku. Znáte někoho, kdo by Facebook neměl nebo o něm ani nevěděl?? Já ne. Co si pamatuju, síť Facebook se rozběhla strašně rychle. Bylo to jako přívalová vlna, která se nedala zastavit. Každý si jej založil, ať už dřív nebo později. Jak by řeklo plno dnešních teenagerů - Bez Facebooku dnes nejsi IN. Nemáš Facebook? Tví rodiče jsou opice, nebo co?!
Bohužel tak to je a tak to bude do té doby, než si uvědomíme co vše nám Facebook vzal - a o tom, co nám dal se radši nezmiňuji, neboť nám Facebook nic nedal - maximálně nám dal práci chození po očních doktorech a schánění vhodných brýlí - jelikož se nám z toho koukání do monitoru zkazily oči.
Jen trošku popřemýšlejme. Když jsme neměli Facebook, nebylo nám lépe? Chodili jsme častěji ven, neřešili jsme to, jestli ta a nebo ona osoba nám dala "lajk" k nové profilovce, měli jsme více času na učení. A teď? Teď sotva, co otevřeme oči, zapínáme internet, přijedeme do školy s WiFi a zapínáme internet, jdeme do nákupního centra - kde WiFi samozřejmě také je - a zapínáme internet. S notebookem nebo mobilem chodíme i na záchod, do koupelny aby nám náhodou na Facebooku něco neuteklo nebo nám někdo nenapsal - Většinou se stane to, že se stejně nikdo neozve a žádná nová "událost" se neděje.
Není to zbytečná ztráta času?!
Ano, rozčiluji se nad tím a přitom to sama dělám. Celé dny sedím na Facebooku a čekám, než se někdo zajímavý připojí, čekám až se něco zajímavého na "zdi" objeví a stejně nic. Stejně je to zbytečné. Chtěla bych znova chodit ven s kamarády, jen tak se jít projít ... - snažím se vždycky někoho vytáhnout ven, na čerstvý vzduch.. Ale co mi většina odpoví? "Nechce se mi".
Při psaní této slohové práce jsem si uvědomila to, že bych Facebook mohla omezit. Netrávit na něm tolik času. Stejně je to jen nereálný Svět - který každý strašně prožívá. Jenže je tu problém. Smazat Facebook je jako zmizet ze Světa. Lidé by zapomněli, že existuji a ani já bych se s nimi neměla jak dorozumívat.
Bohužel, tohle je dnešní doba, kterou nejspíš slohovou prací nezmněním. - Doba plná virtuálních "kamarádů" a hloupých - k ničemu nevodících internetových stránek.

NAPIŠTE VÁŠ NÁZOR :-) :-)

MAJÍ V BRNĚ TRAMVAJE NEBO METRO??? ll 13.5.2013 ll

13. května 2013 v 20:55 | V.
Jak jsem psala v předešlém článku ... JELA JSEM NA VÝLET na Slovensko od kud taky píšu. No.. výlet. Spíš stáž , ale beru to jako menší výlet..
Cesta nebyla zas až tak dlouhá jak jsem očekávala ... jeli jsme 4 hodiny i s půl hodinovou přestávkou v Brněnském Shopping parku, kde mě taky napadla ta záludná otázka. MAJÍ V BRNĚ TRAMVAJE NEBO METRO, ČI OBOJÍ??? Někdo říká, že tramvaj, někdo říká, že nemají vůbec nic ... tak čemu mám sakra věřit?? Možná, že mají jen pěškobus .. nebo já fakt nevím.
Každopádně příjezd na Slovensko byl ... NIC MOC? všude stromy, lesy ... TOHLE JE SLOVENSKO, JAKO FAKT??? Když jsme dojeli do Bratislavy ... první dojem.. CO TO JE? stromy, domy, stromy, domy ... voda, velký hrad, most a zase jen stromy, domy, stromy, domy ... faajn, někde možná bylo to nákupní středisko -.-
Šamorín, kde je Hotelová akademie, kde jsem ... není zas tak špatný. Mají tu menší obchoďák s obchodem "KIK", všude jednoty COOP a na každém rohu kavárna.. ale jako fakt! Viděly jsme snad 15 kaváren a Bůh ví, kolik jich tu ještě bude ... asi dalších 30 .. tipuju..
Jak jsem taky slíbila, tak splním. Každý den článek s fotkami, co jsem vyfotila.. Vzhledem k tomu, že dneska toho nebylo moc k vidění, přidávám fotku s kamarádkou v Brně :-) Zatím ČAGO BAGO

NEMÁM ČAS, NEMÁM ČAS!!! ll 7.5.2013 ll

7. května 2013 v 18:58 | V.
HAKUNA MATATA ŠÍLENCI.
Já prostě... N.E.S.T.Í.H.Á.M...
...Nestíhám psát články na blog-
- jelikož mám nový mobil a já prostě počítač nezapínám - jen v případě nouze a v té době, kdy potřebuji napsat článek na blog - poté ho hned vypínám, lehám do postele, zapínám WiFi a hraju SUBWAY SURFERS na mobilu. Jo a taky hraju Poua..
...Nestíhám dohánět známky ve škole -
- jelikož jsem 3 týdny měla super čuper mega ultra dobrou praxi na hotelu, teď mám týden super čuper mega ultrou dobrou praxi na školní jídelně - A POZOR! - příští týden jedu na ČUPER MEGA ULTRA SUPER DOBROU stáž na Slovensko. Takže jsem supročuprvitě 2 měsíce bez školy. OU MÁJ GAT.
No, pro pár informací se vrátím k té stáži na Slovensku.
Včera za mnou přiběhla kamarádka do jídelny, že mám okamžitě (?) jít za třídní. Běžím skoro jako Usain Bolt abych mohla zjistit co se děje. "Chceš jet na výměnný pobyt na Slovensko?" - řekla učitelka. "Joo, chci!". "Super, stavím se za tebou s informacemi". - A v "mírném" šoku jsem odešla zpátky do jídelny - tentokrát jsem se plazila jak šneček.
Za pár se za mnou třídní vrátila s informacemi. Na Slovensko odjíždím už v pondělí. Je to malá vesnička 18 km za Bratislavou - vesnička Šamorín. Budu tam do 24.5.2013 a pracovat budu buď na obsluze nebo v kuchyni. Bydlet budu na internátě a na výlet pojedeme na nějakou exkurzi do hotelu a na TERMÁLNÍ KOUPELE. Jooooo!!! Budu se čvachtat! - Takže jsem strašně ráda. Vybrali mě jako jedinou z hotelovky, ale jelikož slečna z kuchaře- číšníka nemůže, jede má spolužačka, ale o to lépe! :-) BLOG POZASTAVOVAT NEBUDU. Beru si notebook i mobil s sebou a budu jen doufat, že nejedem do vidlákova, kde neví co WiFi znamená. Takže to znamená, že se budu snažit články s fotkama přidávat každý den - tak se můžete na co těšit!
Nakonec přidávám svou novou fotku:-) ČÁGO BELO.

MICHAELA OCHOTSKÁ JE PIPINA A JÁ JSEM HAPPY JAK DVA GREPY ll 2.5.2013 ll

2. května 2013 v 21:32 | V.
Fáájn, začnem tou Michaelou Ochotskou, co jsem zmínila v nadpisu. Určitě jí každý znáte z televizních novin ( kdysi s Karlem Voříškem ) nebo z bulváru, kde o ní a o jejich kámoškách kozách píše více článků než je zdrávo.
Možná, že vám příjde jako milá ženská ... ALE NENÍ. Jelikož mám poslední tři týdny "štěstí" na "celebritky" tak jsem samozřejmě potkala i Míšu Ochotskou. Celá oblečená v křiklavě zelené teplákovce .. chvílemi se mi zdálo, že k nám zavítala žabka kuňkalka a né zprávařka z TV Hovna. Fáájn okaa, to by ještě šlo .. ale aby se celou dobu na mě dívala jako kdyby mě chtěla zabít, protože jsem se jen očkem koukla na jejího přítele - to je hnus, velebnosti :-D
Nicméně.. mi příjde jako namyšlená pipinka, která si myslí, že když má iPhone v ruce tak je královna všech iPhounů.
A teď k druhé části nadpisu.
ÁÁÁÁÁNO JSEM HAPPY JAK DVA GREPY A MOŽNÁ I VÍC!!!! Proč???
Poznala jsem někoho, o kom si myslím, že je naprosto úžasný, sympatický, milý, hodný, vtipný a já nevím co ještě! Jedna se o kluka samozřejmě .. :-) Včera - konkrétně na 1.máje mě pozval do kina .. smáli jsme se, dělali si srandu, povídali jsme si a prostě si rozumněli :-) Dostala jsem krásnou rudou růži a doprovod až domů :-) Prostě jak z pohádky :-) Dnes jsme si celé odpoledne volali přes SKYPE .. a prostě.. cítím se šťastně :-)
Jooo a druhý důvod proč jsem happy jak dva grepy je ten, že PO PŮL ROCE MÁM NOVÝ MOBIL!!! johohoooo !
LIDI, JÁ VÁS VŠECHNY MILUJU :-****

KAŽDÁ JITKA JE PITKA ll 22.4.2013 ll

22. dubna 2013 v 20:51 | V.
FÁÁÁJN.. možná každá Jitka není pitka - ale ty co znám osobně.. To pitky opravdu jsou! Popíši tu, se kterou jsem se dnes setkala, a která mi opravdu moc sympatická není - říkejme jí mistrová Jitka Pitka.
Ano, mistrová .. Ani jednou jsem jí ještě jako mistrovou neměla a tak jsme se poznávaly. Její první otázka byla: "Jaký jsi ročník??" Moje odpověď: "První". Její reakce: "Umíš zakládat stoly??" NEEEE, NEUMÍM. Z TOSKY MÁM SAMÉ JEDNIČKY, BYLA JSEM OBSLUHOVAT MINISTRA ŠKOLSTVÍ, KARLA GOTTA ALE JÁ ANI BLBÝ STŮL ZALOŽIT NEUMÍM. "Ano stůl založit umím". A vrhla jsem se na to. Po založení čtyř stolů mě mistrová Jitka Pitka přišla zkontrolovat. Její reakce byla: "Páni, máš to fakt dobře, na první ročník to máš dost dobré" FAAAAAAKT? NO NEŘÍKEJTE. "Děkuji" - odpověděla jsem a šla zakládat dál.
Celý den to takhle pokračovalo dál.. Po čtyřech hodinách práce jsem se jí láskyplně zeptala zda -li můžu na oběd - její odpověď byla záporná - až za půl hodiny, teď tam jsou manageři.
CÍTILA JSEM SE ZHRUBA TAKTO:

Naštvaná, hladová a unavená ... měla jsem chuť se rozběhnout a udělat jí památku na mě - osobní razítko ve tvaru boty na prdeli.
Po pul hodině mi oznámila, že tedy mohu na oběď - HALELUJA BRATŘI A SESTRY!! Těšila jsem se na to, jak si sednu, vychutnám oběd a ty výborné máslové croisanty, které tam pečou - Jídlo, které je tam snad nejlepší.. ostatní se nedá jíst.
Za necelou pul hodinnu jsem se vrátila a šla dělat mou velice oblíbenou práci - pulírovat (lešitit) skleničky, protože na oběd přišli jen 3 lidi. (JE JASNÉ, ŽE DO 4* HOTELU SE NEBUDOU STÁT FRONTY JAK NA BANÁNY)
Nakonec přidávám svou novou fotku, snad se Vám bude líbit :-)

DEN PLNÝ TRAPÁSKŮ S HVĚZDAMI ll 20.4.2013 ll

20. dubna 2013 v 18:58 | V.
Dnes jsem čekala, že bude den v hotelu takový, jako každý jiný. Příjdu, zdebarasuju, prostřu a směju se na lidi úsměvem číslo 20 a spokejeně pracuji. Bylo to tak stejně zhruba do 9:30, kdy začal zvonit telefon a nikdo nebyl poblíž aby to zvedl. Na obrazovce bylo napsáno "PETR KOLÁŘ" .. nenapadlo mě, že to bude ten zpěvák Petr Kolář tak jsem to prostě zvedla .. a ejhle. Pán po mě chce snídaní na pokoj. Oznámím to mistrové a ta mi snídaní krásně nachystala. Ochotně jsem nastoupila s vozíkem do výtahu a najednou mě napadlo .. Petr Kolář, Petr Kolář... není to k sakru ten zpěvák??? Modlila jsem se, ať to není on. Jsem na místě určení, zaklepu, řeknu "room servise" a čekám. Klika se zohla, dveře se otevřely .... OH, SHIT! dveře otevřel polonahý (byl jen v trenkách a tričku) Petr Kolář a zdraví mě. PANIKA, PANIKA, PANIKA!!! "Dobré ráno, mám pro Vás tu snídani, co jste si objednal na pokoj. Podepíšete mi prosím účet?" - Snažila jsem ze sebe dostat. Petr Kolář se pousmál, účet podepsal, snídani si vzal a já odešla.
Ve výtahu jsem se částečně uklidnila ze šoku a vystoupila jsem. Porozhlédnu se po restauraci - zda - li není co uklidit .. áááá ŠOK Č. 2!!! U stolu snídá Lukáš Pavlásek.. DNESKA TO JE ASI JINEJ GANG COOO?? (pomyslela jsem si a rozesmála se). Šla jsem ho pozdravit a pracovala dál.
Poté, co všichni z restaurace odešli šla jsem se zeptat mistrové, jak je to dnes s obědy. Řekla mi, že obědy se jen vydávají pro vystupující v hale GONG (tudiž zpěváci, komici atd.) a já šla za bar pouklízet. Najednou za mnou příjde muž a zeptá se mě, kde se může usadit na oběd. S předstírajícím smutkem jsem mu oznámila, že obědy se dnes vydávají jen pro vystupující a on najednou spustil : "Ale já jsem vystupující, Ondřej Ruml jméno mé" ŠOK ČÍSLO 3!!! najednou jsem byla červená jak rajče a šla ho usadit. Objednal si jídlo a šel si na bar zakouřit. Najednou vidím dva přicházející dědečky.. už jsem se za nima hnala, že bohužel jídlo je jen pro vystupující ... a on to nebyl jen obyčejný dědula.. byl to Karel Gott!! K SAKRU! CO SE TO DNESKA DĚJE???! HVĚZDY PADAJ PŘÍMO Z NEBE :-D Tak jsem ho teda šla usadit, objednala jsem ho a vesele obsluhovala :-)
Musím říct, že pan Gott je milý chlapík a v jeho letech - plný elánu ! :-)
Takže pokuď jste teno článek dočetly ... všimly jste si, že to byl vskutku perý den plný šoků - divím se, že mě z toho neklepla pepka :D

JOOOO, ABYCH NEZAPOMNĚLA! Zdeněčku muj maličký :-D doufám, že si tohle čteš, protože jsem tě tu právě zmínila. S láskou velká Verunka :P

KDYŽ SE KDYSI MÁ OBLÍBENÁ TŘÍDA ROZDĚLÍ NA VÍCE ČÁSTÍ ll 28.února 2013 ll veronikamatejkova.blogspot.cz

19. dubna 2013 v 20:04 | V.
Když tak nad tím vším uvažuji ..Nejsme zas až tak dokonalá třída, bez chyb .. Ano, sice jsem si to na začátku školního roku myslela.. ALE TEĎ? zastřelte mě prosím radši.
Není snad ani možné, jak se někteří lidé vybarvili tak... tak až k nepoznání! Těm kterým jsem ze začátku věřila, bych teď s chutí nakopala prdel. Ano, je to tak. Začali mi lézt na nervy a to pořádně. Sice jsem možná udělala menší chybu v tom, že jsem jim říkala totálně vše co jsem měla na jazyku.. ale čas nevrátím.
Ti, kteří se na začátku chovali jako neviňátka jsou teď naprosto nesnesitelní lidé, které bych nakopala taky!
Naopak lidé, kteří mi na začátku přišli ne zrovna sympatičtí jsou naprosto v pohodě lidé, se kterýma můžu kecat do aleluja!
Teď vám představím těch pár skupin, na které jsem naší třídu rozdělila.
1)SMRAĎOŠI A SMRÁDKYNĚ - tedy abych byla přesná... smraďoch a smraďoška. Chlapec, zazobaný .. otec podnikatel - ovšem 1 mikina, kterou střída .. no vlastně on jí nestřídá. A jedny kalhoty, sem tam tepláky. Charakteristka vůně? Syrečky ..
Slečna sice moc zazobaná není ale myslím, že když chodí na soukromou školu určitě mají na to, aby si aspon jednou za týden umyla vlasy nebo vyprala bílou mikinu - která po měsíčním nošením v kuse zas tak bílá není.
2)SKUPINA LIDÍ, KTERÁ SE MUSÍ ZA KAŽDOU CENU PŘEDVÉST - to je zhruba ta nejpočetnější část, která mi leze na nervy. Hlavně ať je jde co nejvíc slyšet, hlavně ať se co nejvíc předvedou - to je jejich revír .. SORRY ale myslela jsem si, že jsme na střední, né v mateřské školce. Ano, sice se tomu také zasměju ale nic se nemá přehánět.
3)SKUPINA LIDÍ, KTEŘÍ JSOU V CELKU NORMÁLNÍ, JEN SEM TAM ŘEŠÍ ŠUKAJÍCÍ ZVÍŘATA .. Ano, je to tak.. do té skupiny bych se nejspíš zařadila. Jsou to lidé, kteří fakt řeší každou volovinu - od rozdávajících si to želv až po penis velryby. Zasmějete se s nima a opravdu jím mužete věřit.

Jen si myslím, že kdybychom se více snažili a již zmíněná nejpočetnější skupina by dospěla a dva smrádci by zmizeli, bylo by to fajn!
 
 

Reklama