Them. Week

Samomluva

20. prosince 2014 v 20:48 | Veronika Matejkova
Myslím si, že nejspíš nejsem jediný člověk, co si na sobě všiml, že občas sám se sebou prohodí pár slov aniž by si to uvědomil. Dnes to bude velmi krátce (teda kratší jak ostatní články tady na blogu).

Nedávno jsem si na sobě povšimla, že kecám sama se sebou, nebo spíš na to přišel můj přítel, když jsem u něj hrála svojí oblíbenou hru The Sims 4 a povídala si ve stylu "ták a ted se půjdeš vyčůrat" a nebo "pojd, uvaříme makaróny se sýrem". Je to zvláštní, ale občas velmi zajímavé, jak mluvíte, mluvíte a vlastně s nikým.

Povšimla jsem si toho taky třeba v matice, když jsem soustředěná na příklad, a povídám si postup. Pomáhá mi to na uvažování a většinou je ten příklad pak správně.
Nevím, myslím, že sem tam si povídat sám pro sebe není špatné, naopak to může být i přínosné :-) Každopádně čeho je moc, toho je příliš a ani s povídáním s naším já by se nemělo přehánět :-)

Pěkný večer.

Cestovní agentura "NiQver"

16. listopadu 2014 v 15:50 | Veronika Matejkova
Hned po přečtení a zjištění, že téma týdne je "Moje první blogerské krůčky" jsem věděla, že tohle pro mne bude naprosto jednoduché a pro vás by to mohlo být naopak zajímavé. Vzhledem k tomu, že mám i jiné věci na práci přes týden než jen blog, píšu to až právě dnes - v neděli. Ale za to vím, že tam bude vše, co chci k tomuhle tématu dodat.

Když si přečtete popisek mého blogu, který se nachází v menu pod mou fotkou, zjistíte, že bloguji zhruba od osmi let, kdy jsem zjistila, že nějaký blog vůbec existuje. Bylo to pro mě jako objevení nového světa, který si můžu vytvořit jak chci. Za celý svůj 17ti letý život jsem vytvořila (nepřeháním!) tak 10 - 15 blogů.

Jako první byl blog, který jsem vytvořila s kamarádkou za účelem cestovní kanceláře. (doteď nechápu, proč jsme si myslely, že prodáme nějaký "zájezd") Jediný smysl toho blogu bylo to, stáhnout fotku z nějaké cestovní kanceláře, okopírovat údaje a čekat, zda -li přibyde nějaký "zákazník" a my mu "prodáme" náš zájezd :-D Do teď si živě pamatuji, jak jsme u ní seděli u počítače, vymýšlely název a uvažovaly co vytvoříme za desing. Jen pro informaci, desing byl v té době opravdu originální - fotka palem na okrajích a blankytně modrá stránka - říkali jsme si, at to prý připomíná moře :-D A vlastně byl to jeden velký kýč.
Duhý blog už byl o něco "lepší" než ten předchozí. Tentokrát jsem ho měla sama. Co si pamatuji, byl celý modrý a v záhlaví byla nějaká kreslená myška a napsáno něco ve stylu " Vítej na mém BlogísQu" - malování lvl. 30. V té době jsem přišla na kouzlo "zkopírovat a vložit" kdy všechny články na tomhle vlastně byly postavené. Kopírovala jsem obrázky, básničky, někdy i nějaké články, co jsem našla na internetu a občas jsem vložila obrázek své vytvořené dollzky (pamatujete??? oblíkání panenek. Milovala jsem to!). Ovšem pár lidí mi tam chodilo a líbilo se jim to. ( Asi 3)

Do svých 12 ti let jsem o blog moc nezavadila, maximálně si nějaký přečetla, ale vlastní nevytvářela. Pak přišla má tehdejší spolumajtelka cestovní agentury NiQver, že bychom si mohly založit znovu blog. Tentokrát s vlastními články, vlastní tvorbou.. musím říct, že nám to vydrželo asi měsíc - ale dost intenzivní měsíc, kdy jsme opravdu články přidávaly i 3x denně. Ovšem nás to po nějakém čase omrzelo, přestaly jsme a já začala znovu sama.
Pamatuji si, že jsem měla nějaký blog o fotografování (baví mě fotit do dneška ale stále jen se svým telefonem), nějaký o módě ale většina byla o mém životě a psaním o tom, jak jsem prožila den. Těch blogů bylo dohromady asi 6 ale byl jeden, u kterého jsem zůstala snad rok a půl.
Blog www.verciiisxp.blog měl dle mého názoru dost velkou návštěvnost, na to co tam byly za věci. Možná jste ho někdy navštívili, možná ho znáte :-) Pamatuji si, že jednou to bylo 129 lidí za den a já z toho byla naprosto šťastná a dávalo mi to motivaci přidávat další příspěvky. Pamatuji si, že s desingama jsem si často hrávala a mnohdy byly takové obyčejné (což jsou i teď) ale měly něco do sebe a vám se líbily. Pak se ta návštěvnost o něco zmenšila, jelikož jsem přestala být často aktivní a blog jsem opustila. Přišla krátká pauza a na světě byl ....
www.im-not-perfect-blog-blog.cz. Už ani nevím, jak jsem k tomu názvu došla, ale vím, že jsem s ním moc na začátku spokojená nebyla, protože se mi zdál příliš dlouhý. Ale zvykla jsem si. Tento blog existuje 3 roky ( první článek jsem zveřejnila 18. prosince 2011) a pořád pokračuje, i když někdy s malými pauzami. Zaměřuji se tady hlavně na psaní článku, protože poslední dobou se mi zdá, že se od ostatních odlišuji, nemám se komu pořádně vyzpovídat, nemám moc kamarádek ale mám blog, kde můžu napsat prakticky vše :-) Ovšem párkát tady přibyla nějaká recenze na kosmetiku - budou přibývat, někdy přidávám své fotky a vlastně je to mix všech blogů co jsem kdy měla (kromě té cestovní agentůry, zájezd vám prodávat opravdu nechci :-D)
Tento blog taky zažil své rekordní číslo a to je 210 návštěvníků za den - a asi nějakých 14 dní se toto číslo stále drželo. Na mém blogu do teď bylo 12 086 lidí a toto číslo mi dělá ohromnou radost :-) Chci tady psát dále a dále se tomu věnovat, protže když něco začnu, tak to dotáhnu dokonce a třeba jednou dosáhnu návštěvnosti 100 000, kdo ví. Každopádne chci ještě dodat, že jsem se pročítala starými články a musím říct, že trošku došlo k viditelnému zlepší a zkvalitnění článku, palec hore, Verčo! :-D

No, trošku jsem se dneska rozepsala, ale pokuď jste vydrželi číst až dokonce, tak vám za prvé gratuluji, za druhé vám moc děkuji a za třetí, pokud se vám článek líbil, udělejte mi radost komentářem + můžete napsat, co se vám tu nelíbí, či nelíbí ať vím co změnit :-) Verča

Ďábelští lidé s andělskou tváří.

24. října 2014 v 20:06 | Veronika Matejkova
Na začátku týdne, kdy toto téma bylo zveřejněno jsem si říkala, že zrovna já na tohle nikdy nic nenapíšu ani za sto let. A přece jenom. Dnes jsem uvažovala nad dnešní mládeží, zejména nad slečnami, které se s prominutím (nebo raději bez?) chovají jak hovádka. A pak mě napadlo..."Sakra, vždyt to by se hodilo na téma týdne". A je to tady.

Nevím jestli se mi to zdá, nevím jestli se tohle děje jen u nás, ale příjde mi, že poslední dobou je něco špatně. Hodně špatně. Kde jsou ty doby, kdy se slečny mého věku (17 - 20 let a výš) se chovaly jako dámy. Chodily v sukních, měly načesané vlasy a nebyly umělé, jak je to dnes normální. Neříkám, že teď nechodí holky pěkně oblékané a učesané, z venčí jsou dámy ale co ta druhá stránka - vnitřní?
Teď se budu ohlížet a poukazovat na školu, kde chodím. Tak prosím neberte to tak, že se to vztahuje na všechny holky na světě.
Chodby jako přehlídkové molo. Tam "Lůjs Vitón" kabelka, tam "Guči" tenisky a tam řetězy kolem krku. Být klukem jen si řeknu: "paráda, tohle je sen" - ovšem kdyby vešel na dívčí záchod, změnil by názor. Tam už to je přehlídka všemožných nechutností.
Počůrané prkýnka, toaletní papír celý rozmotaný po celém záchodě, další tělní "výplody" v různých zákoutích záchodu a samozřejmě nespláchnuto - a to všchno jen podotýkám na dívčích záchodech.

Holky proboha, co to je??? Kde to sakra jsme? Jsme inteligentní lidé, né žádné zvířata, proč se podle toho tak nechováme? Co máme pak dělat my, slušní, co normálně chceme jít na záchod a prostě nemáme kde. Když chcete vypadat dospěle, proč se i tak nechováte?
Upřímně, myslím si, že mládež, ve které vyrůstám a taky se mezi ně zařazuji - jen se tak nechovám, je maximálně zkažená ze všech těch televizí, internetů a facebooků, kde se tráví většina času. Zajímalo by mě, co se bude dít za 10-20 let. Jak se budou chovat naše děti, když se teď děje tohle?
Upřímě, nejraději bych byla, kdybych v téhle době nebyla. Ano, všechny ty vymoženosti, co máme k dispozici jsou super. Ale na co nám jsou, když s nimi neumíme zacházet?

.... A proto já to nazývám ĎÁBELŠTÍ LIDÉ S ANDĚLSKOU TVÁŘÍ.

V závěru bych se chtěla nejspíš omluvit těm, které to nějak pohoršilo (jestli vůbec někdo takový je). Ale tohle je prostě můj pohled na svět, ve kterém žijem. A mě samotné se ten pohled nelíbí, ale někde to ze sebe musím dostat, ne ;-)?

Souhlasíte se mnou, nebo se tohle děje opravdu jen u nás? Podělte se :-)

Jeden jediný den by změnil celý život.

18. října 2014 v 12:03 | Veronika Matejkova
Dlouho jsem nad tímhle tématem přemýšlela a stále přemýšlím. Co by se stalo kdyby se dal opravdu změnit jeden den života? Bylo by vše jinak?
Předtsavte si. Vrátite se do dne, který chcete změnit. Uděláte něco jinak ale zároveň se může stát jiná - podstatně horší věc, která ovlivní celý náš život. A nebo naopak samozřejmě. Díky tomuto bychom mohli být šťastní. Ale má to cenu riskovat, když jsem teď celkem spokojení?
Sedím, koukám z okna a uvažuji nad tím, jaký den bych vůbec chtěla změnit, kdybych musela. Byl by to den, kdy jsem posílala přihlášky na střední školu? Vybrala bych si teď jinačí, když vím, že mě to zrovna moc nebaví? Ale zároveň si říkám, dostala bych se tam, kde jsem byla? Nebýt této střední školy, kde jsem, jen tak bych nejela do Německa na dva měsíce. Vše má své klady a zápory. Nebo by to byl den, když jsem byla jako malá na bazéně a rozbila si koleno a ted mám pořád na něm velkou jízvu? Nevím, nevím, nevím. Nejspíš bych si nevybrala. A kdybych musela, vrátila bych se o den zpátky a místo ležení a válení se, bych se podívala alespoň na učení :-)

Jsem šťastná. Né, jsem nejšťastnější! Proč bych měla něco měnit, kdyby se náhodou mělo tohle všechno po**at?? NÉ, DÍKY!

A co vy? Měnili by jste?

JAK ASI BYLO?

11. dubna 2014 v 22:05 | V.
Untitled

Sedím na posteli se sluchátkami v uších a v nich mi hraje hudba. Né nová, ale ani ne stará. Česká, typu Jarka Nohavici, Olympicu, pana Uhlíře a Svěráka. A při poslouchání této muziky uvažuji nad tím, jaké to asi bylo. Jaké to bylo, když naši rodiče byli stejně staří, jako jsme my teď, když nebyly telefony, počítače, Facebook a další vymoženosti dnešní doby. Nebylo jim lépe?
Kdykoliv něco potřebovali, sebrali se a šli za dotyčnou osobou, v jakémkoliv počasí, v jakoukoliv dobu. O víkendech se sešli s partou, jeli na hory, chodili k vodě, cestovali. Určitě mají o mnoho víc zážitků, než my v dnešní době.
Nejradši poslouchám příběhy o tom, jak se různí manželé poznali. Například moji rodiče se poznali po inzerátu v novinách, ale čirou náhodou, protože nejprv na taťkův inzerát odpověděla teta, ta se ale styděla za taťkou jít, místo ní šla mamka a z tohohodle jsem vznikla já :-). No řekněte, není to krásné? Co my budeme vyprávět svým dětem o tom, jak jsme se seznámili s jejich tátou? "Zlatíčko, víš poznali jsme se na facebooku", "Broučku, tatínek mě šťouchnul, já mu to vrátila a začali jsme si psát, pak jsme šli do kina a bylo vymalováno" Paráda, ne?
Chtěla bych aspon na pár dní zažít to, co naši rodiče. Zažít tu volnost, neřešit to, zda-li mi odepsal nebo ne a radši vyhlížet pošťáka s dopisem pro mě. Schovávat si je a po pár letech si je číst. Každý si na tu dobu stěžoval ale dle mého porovnání to muselo být báječné.
Kdysi si záviděli mikiny s kapucema, mikiny s potiskama, obyčejné ryfle! Teď ostatním závidíme Iphony, Ipody, Ipedy a nevím co ještě.

Jste rádi za tuhle dobu, nebo by jste radši žili o pár let dříve?? Pojďme o tom diskutovat :-)

Fastfoody - dobrota, která škodí

29. září 2013 v 12:10 | V.


Určitě každý z nás si rád pochutná na nějakém tom cheeseburgeru nebo kuřecích nugetkách z McDonald´s. Ale uvažovali jste někdy nad tím, z čeho se tyto výrobky vyrábějí?

Nedávno jsem na internetu četla článek o tom, z čeho se výrábějí hranolky z McDonald's. Každého určitě napadnou tři základní věci .. Brambory, sůl a olej. Jenže tyto hranolky z McDonald's obsahujou o 14 surovin navíc! Tudiž jsou vyráběny ze 17 surovin. Není to na obyčejné hranolky příliš? Zde máte odkaz na celý článek, myslím, že opravdu stojí za pečtení.
Na této adrese naleznete více článku o tomto Fast foodovém řetězci a myslím, že po přečtení do McDonald's nevkročíte, stejně jako já.

Samozřejmě McDonald's není jediný Fastfood u nás a taky na celém světě. O KFC, Burger Kingu se radši moc nezmiňuji, protože si myslím, že tam to není o moc lepší, jen u "mekáče" to všechno vyplívá na povrch.

Ale zamysleme se nad tím. Do "mekáče" chodíme většinou po nákupech, jelikož jsme vyhládlí a je to snad to jedniné a nejblíž, protože se nachází snad v každém nákupním centru. Dejme tomu, že si koupíme dva cheeseburgery za 50 kč a nevím, jak u vás ale já se z toho prostě nikdy nenajím. Není prostě lepší zajít si do Alberta nebo Tesca a koupit si dvě čerstvé, teplé, křupavé housky a k tomu třeba jablko? Za tohle utratíte maximálně 20 kč, je to zdravé, chutné a budete se cítít lépe, než když do sebe nacpete ty hnusné tuky a maso bůh ví z čeho.

Já osobně jsem "mekáč" a celkově fast foody uplně zavrhla, protože vím, že to nevěstí nic dobrého. Ať už dřív a nebo později.

JAKÉ MÁTE NÁZORY NA FASTFOODY VY?

Postrach jménem Miley

9. září 2013 v 19:37 | V.

( V obrázku je odkaz na její nový song "Wrecking ball", písnička super ale klip... )

Myslím, že určitě nejsem jediná, co si všimla, že chování Miley Cyrus není v poslední době zcela v pořádku. Jasně, ať se každý chová jak chce, ale nic se nemá přehánět. V tomhle si myslím, že to Miley přepískla o dost.
Fajn, nový sestřih a lá očepířené kuře není zrovna nejlepší ale je to asi jediné co jí alespoň trochu sluší. Zbytek hnus, děs, velebnosti jdu blejt.
Aby si člověk vzal kus látky tak, aby jí to zakrilo jen bradavky a frndu + sem tam ještě něco vykoukne.. Promiňte ale to je opravdu příliš. A o sahání mezi nohy a natáčení videoklipů bez oblečení radši nemluvím.
Pamatujete na tu hodnou, hezkou Hannu Montanu, kterou všechny holčičky měly na aktovkách a sešitech? Kdyby ti chudáci děti věděli, jak jejich Hannah Montana momentálně vypadá a jak se chová, myslím si, že by už si jí jen tak na aktovku nedali.
Ale jen abych nebyla u té kritiky. Musím uznat, že hudba - teda poslední dvě písničky se dají poslouchat, dokonce se mi i líbí, což jsem o ní předtím, říct nemohla - V TOMHLE SE ZLEPŠILA.

JAKÝ MÁTE NÁZOR NA MILEY? LÍBÍ SE VÁM?

Neházejte všechny do jednoho pytle

1. září 2013 v 14:00 | V.


Když se řekne bezdomovec, většina z nás si vybaví muže nebo ženu, kteří né zrovna příjemně voní a né zrovna příjemně vypadají. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, proč zrovna na té ulici, bez peněz jsou?
ANO, velká většina bude ta, kteří jsou líní platit nájem, alimenty, kteří chlastají od nevidím do nevidím, kteří fetují ... ALE JSOU TAKOVÍ VŠICHNI?

Bohužel některým se s prominutím život posral ze dne na den. Smrt manžela/manželky, ztráta zamněstnání .. A plno dalších příčin, za které opravdu ti dotyční nemohou. Těch je mi opravdu líto, ostatních ne.

Barevný návrat do školy

23. srpna 2013 v 11:49 | V.


Tak děvčata .. Už se nám to pomalu ale jistě krátí. Máme tady konec prázdnin, které jste si všechny určitě 100% užily! Za mě to byly nejlepší prázdniny :-)
Ale bohužel, musíme se vrátit do normálního školního režimu a nějak těch 10 měsíců přežít ve zdraví :-)
Ale co kdybychom si ten návrat do školy zpříjemnily nějakýma barvičkama a udělaly si to tak, jak nám se to líbí? ČTĚTE DÁLE :-)

Život baculky

16. srpna 2013 v 20:57 | V.
Tento článek jsem původně chtěla psát jako obyčejný, ale po té, co jsem viděla, že téma týdne je "ŽIVOT" tak proč ho tady nezařadit? PS: Píšu ho po druhé, omylem jsem ho smazala :-D

Píše se datum 25.4.1997 a na svět přišla malá Verunka s váhou 3,8 kg. Poměrně častá váha novorozenců, ale já byla o něco kulatější.
Podle fotek jsem byla malá, baculatá roztomilá holčička, někdy připominajíci koblížek nebo chlapečka. No, co.. i to se může stát.
Tady už lze poznat to, že jsem byla kulatější od malička. Pravda, babičky si mě rozmazlovaly různými sladkostmi, já sladké měla ráda, tak proč ne? Stravovala jsem se zhruba stejně jak mé vrstevnice .. Jenže každý má bohužel jiné stravování a tak to dopadlo. Vznikla ze mě baculka :-)
Ve školce to ještě bylo v pořádku, děti kolem mě nějak neřešili to, že vypadám trošku jinak než oni.. ale na základní škole jsem poznala, že asi není něco tak, jak by mělo být.
Už v prní třídě se mi děti začali posmívat, že jsem tlustá. Posměšky typu "Zhubni, tlustá krávo!" jsem slyšela denodeně zhruba do páté třídy, kdy se spolužáci začali celkem klidnit. Začali jsme se spolu víc bavit a bylo to tak zvaně "OUKEJ" . I když mé sebevědomí bylo na bodu mrazu.
Ale nemyslete si, že jsem jen seděla na gauči u televize. To né. Už od mala mě rodiče nutili sportovat a já si ten sport nějak zamilovala. Chodila jsem na různé cvičení, aerobik, tančení.. Milovala jsem jízdu na kole, bruslích, plavání - samozřejmě miluji do teď! Jen to moc na mě nejde znát.
Nejhorší to pro mě nejspíš bylo v osmé a deváté třídě, kdy kluci začínali projevovat nějaký ten zájem o holky. Samozřejmě se se mnou také bavili, vždycky jsem byla ta, co dokozála říct vtipnou hlášku i zrovna v té nejhorší situaci, vždycky jsem byla ta, se kterou se dalo smát. Jenže jsem věděla, že vždycky budu ta poslední ze třídy, za kterou se otočí. Na mou postavu nějak nereagovali, jen od některých inteligentů jsem schytala přezdívky jako jsou Big ben a Hrošík. Fajn, já vím, není to tak hrozné ale pro mě to bylo dost ponižující i když jsem se tomu smála. Prostě jsem uvnitř sebe byla nic, s nízkým seběvědomím.
Ale nemyslete si.. Oblečení jsem pořád měla kde kupovat. Má velikost byla XL. Trochu mi to sebevědomí zvyšovalo to, že mě lidé chválili za to, že na to jak vypadám se umím dobře oblíkat. Nikdy bych si na sebe nevzala kalhoty, ze kterých by mi kypali špeky na všechny strany, to né. Jen mi to sebevědomí pořád nezvyšovalo tak, jak bych chtěla.
O prázdninách po deváté třídě nastal zlom. Začala jsem víc sportovat a šlo to na mě celkem poznat. Tentokrát se sebevědomí zvýšilo o dost. Od lidí jsem začala slýchat chvály : "Jéé, Verčo, tobě to sluší, nezhubla jsi?" A i já samotná jsem poznala, že jsem na tom lépe. Najednou jsem velikost L oblékla bez problému a byla jsem šťastnější! Ne už jen z venku, ale i ze vnitř! Také jsem spozorovala, že i více kluků se za mnou otáčí když jdu po městě. Dokonce jsem se to léto i poprvé líbala (I když s Američanem, ale to je vedlejší! :-D)
Do prvního ročníku střední školy jsem nastoupila jak vymněněný člověk. Šťastná, bez komplexů a s tím, že vypadám lépe.
Přišel první vztah, což tomu sebevědomí také nějaké plus přidalo. Naštěstí ten vztah netrval dlouho a já jsem teď za to šťastná - jiná kapitola.
Zhruba v Lednu tohoto roku jsem přišla na to, že i když nejsem nejhubenější, můžu z něčeho udělat svou přednost. Tou předností se staly mé vlasy a obličej celkově. Začala jsem se o ně více starat, to samé o obličej a najednou i to se zlepšilo! Zmněnila jsem kompletně šatník a obchody typu New Yorker, Gate, Cropp Town jsem vyškrtla ze svého seznamu a naopak obchody typu H&M, Lindex, C&A, Caminéu, F&F atd. jsem dala na první příčky. Až teprve teď byl ze mě nový člověk!
Opravdu jsem ty změny zpozorovala na okolí.
Momentálně jsem na velikosti L-XL a za svou postavu se vůbec nestydím. Ještě před rokem pro mě byl horor si vzít na sebe šaty, kraťasy... Byl pro mě totální horor jít na bazén! Ale teď? Teď se cítím skvěle, na bazén jdu a šaty naprosto miluju!
Jsem veselá, šťastná, zamilovaná do svého přítele, který mě miluje takovou jaká jsem a od něho přezdívka "Melounek" mi opravdu nevadí!
Naučila jsem se mít ráda takovou jaká jsem. Nechci nic měnit, i když bych mohla. Chci tak zůstat - tohle jsem prostě já. BACULATÁ VERČA :-)

KOCOVINKA ll 22.6.2013 ll - TÉMA TÝDNE

22. června 2013 v 10:16 | V.
Každý určitě zná ty krušná rána, kdy se člověk probudí, jé rád, že se může sotva pohnout, hlava mu třeští a z předešlé noci si pamatuje leda tak jedno velké kulové. Ano, to je velice známa kocovina, která minimálně jednou potká každého - bez vyjímky.
Bohužel i já, ve svých 16ti letech se s kocovinou setkala, a né jednou. Až teď si uvědomuji, proč jsem si vlastně na to nepočkala?? Bavit na diskotéce se dá i bez alkoholu v žíle, jenže čas nevrátím a sobotní bolehlavy také ne.
Jen je asi pravda, že jsem na tom lépe jak některé 13ti leté děti, které se opíjejí každý den a pak si na facebooku stěžují o tom, jak se strašně opili, nic si nepamatují a tak dále.
ALE K ČEMU NÁM TO JE???
Dejme tomu, že na párty, oslavu jdu z toho důvodu abych si to užila, na párty nezapomněla! Ale když se ztřískám jako - s prominutím prase, tak se těžko na to bude vzpomínat, když si nic nebudete pamatovat.
Neříkám nic, některý alkohol, drinky ... jsou fakt dobré ALE nic se nemá přehánět - VŽDY JEN S MÍROU a když nebude poblíž žádný Míra tak s kýmkoliv jiným :-)

OSTRAVSKÁ MENŠINA - NEBO UŽ VĚTŠINA??? ll 13.6.2013 ll - TÉMA TÝDNE

13. června 2013 v 15:00 | V.
"Heeeeej more! Co ty gádžo?" - Dva z mnoha pokřiků a výkřiků, které zaručeně uslyšíte, když navštívíte Ostravu - zejména ty části, kde je "tma".
Možná, že to zní trochu rasisticky - ale bohužel já romový rastista jsem, byla jsem a budu. Když se někdo neumí chovat, dělá to jen bordel, nadává to, okrádá to lidi, ničí veřejný majetek, smrdí to, je to otravné ( vím dělají to i bílí ale ti aspoň nesmrdí - teda existují i výjímky ), množí se to čím dál tím více a ještě si k tomu myslí, že jím patři celý Svět - v tomhle případě celá Ostrava. KDO BY JE PAK MĚL RÁD?!
Neříkám, že je máme všechny házet do jednoho pytle.. Znám osobně pár romů, kteří jsou slušní lidé, umí se chovat, jsou čistotní, hodní, nikdy by nikomu nic nevzali ... Ale ta většina je bohužel ta horší.
Milí romští spoluobčané, chovejte se prosím slušně.. a jestli ne, tak táhněte zpátky do Indie za slonama.

CK Agentura H+H vs. Agentrua7

8. července 2012 v 9:52 | V.

Je tohle opravdu tak "krásné" ?

17. června 2012 v 19:09 | V.
Vanity se rozhodně nestydí a svým pozadím se velmi ráda chlubí

Zdravím!:)
Brouzdala jsem po internetu a narazila jsem na článek ,který mě inspiroval. V článku se psalo o matce dvou dětí Vanity Wonder (34), která je závislá na píchání injekcí se silikonem do své zadnice. Proč to vůbec děla?
Jako malá strašně obdivovala své spolužačky černošky ,které měly úžasné křivky a ona měla jen "placatý" zadek. Vadilo jí to ,protože vždy chtěla vypadat jako ony - černošky s úžasnými křivkami. Proto si začala píchat injekce ze silikonem do své zadnice. Napsala také knížku o svém životě ,kde se také zmiňuje o tom ,že se za svůj obří zadek nestydí a ,že si příjde ještě víc krásná než je ..
Ale po pravdě.. je tohle opravdu krása? Mě to příjde celkem dost divné .. přece jenom být hubená ,v pase mít velikost XS a v bocích a na zadku nejmíň XXL? Plus být k tomu šíleně zmalovaná.. Néé to fakt ne ..
Podle mě je krása to ,když je člověk přirozený a nemá na sobě tunu make-upu ..
Jaký máte názor na píchání injekcí se silikonem?
V.

Na svůj obrovský zadek je Vanity skutečně pyšná.

INCEST = NEJVĚTŠÍ HNUS

27. května 2012 v 19:45 | V.
Serenity_summer_sun_water-5777d0bdbb4bbbafdf9840b41025047d_h_large

Na úvod článku bych chtěla "poděkovat" blogu za velmi "úžasné" téma týdne ..příště můžete dát ještě něco víc zajmavějšího a nechutného;)
Ano,já vím TT vybíráme my ..ale proč zrovna toto? o.O ale to je jedno ..jdem k tématu.
Jak je v nadpisu .. INCEST = NEJVĚTŠÍ HNUS. Myslím ,že tohle si myslí každý ..
Nechápu lidi co to tady tohle dělaj .. Syn se vyspí se svou matkou ,tetou a bůhví čím ještě ..To samé holka ,která se vyspí se svým otcem,strejdou,bratrancem nebo bratrem ( KDE TO SAKRA JSME!?) Už jen to ,že je to maximálně nechutné ..ale i to ,kdyby se to náhodou nepovedlo a dotyčná slečna/paní by měla s tím dotyčným chlapcem/chlapem dítě .. Nejen ,že by bylo ( chudáček malý) postížené ale jestli by dospělo do toho věku ,kdy člověk něco začne chápat a dozvědělo by se co jsou zač jeho rodiče .. NO TO POTĚŠÍ! Být tím dítětem tak bych to nevydržela ..nevím co bych dělala ..
V.

Jedině tanec mi k tomu pomáhá ..

19. května 2012 v 10:02 | V.
Tumblr_m2n5phs56o1rpeoero1_500_large

"Odpoutání mysli od těla" - Jediná činost ,která u mě opravdu takhle funguje. Když se chcu doopravdy odreagovat a odpoutat mysl od těla - začnu tančit. Je to nejlepší ,protože tu zlost ze sebe vytancuju a je mi pak fájn a na všechno zapomenu.
Když nemám bouhžel tu možnost tančit a opravdu jsem rozčílená a chcu se uvolnit ,pustím si hlasitou hudbu ,která je do rytmu a hned je mi pak lépe . Přestanu na všechno myslet a uvolním se..
Bouhžel už nevím co dále k tomuto tématu napsat ,protože se mi zdá jakési takési divné :D
Co vy? :) jak odpoutáváte mysl od těla?:) V.

V této době být originální? asi ne ..

9. května 2012 v 16:06 | V.
Tumblr_m3q1fhkj7o1r60zhwo1_500_large

Ano,jak píšu v nadpise ..V této době být originální prostě nejde. V době kde je New Yorker na každém rohu a na každém rohu ( nebo spíš kroku?!) je holka nebo kluk ,kteří na sobě něco z New Yorku mají .. a pak se divíme ,že si daváme otázku "Jak být originálnhí v této době ,když si něco koupím a na druhý den to mají všichni?" Možná na to máme odpověd ..nechodit do takových obchodů jak je NY. Opravdu ale sháníš nějakou věc ,co mají "jenom" v NY? Seš jsi jistý/á? Šli jste se někdy podívat do C&A do H&M nebo do jakéhokoliv jiného obchodu ? Mají tam myslím ,že o hodně lepší a kvalitnější věci. A jestli sháníš něco sportovního ,tak to se neboj;) Taky to tam najdeš :))
Asi to vypadá ,že do NY nechodím a nic od tamtuť nemám..ale mám od tamať doost věcí ,ale né takové ,které uvidím na každé druhé holce :)
Holky prosím, zamyslete se nad tím, co si kupujete;) Přece nechcete ,aby jsme každá za chvíli vypadaly stejně ..jako přes kopírák ;)) V.

MHD - Městská hromada důchodců

10. března 2012 v 12:48 | V.
Riga3_193142683_large

MHD - Městská hromada důchodců
Jo ..aspoň u nás v Ostravě to tak je ..tramvaje jsou přeplněné důchodci ..hlavně ráno a v den kdy Kaufland má slevy ...Nic proti důchodcům nemám,každý bude starý ..ale ,když vy sedíte a nastoupí nějaký starý otravný děděk a začne po Vás pořvávat aby jste se okamžitě postavili ,že mu operovali koleno! Dobře ..Postavím se ..ale slušněji by to nešlo?
Taky mi celkem vadí jak nějaký smradlavý bezdomovec nastoupí do tramvaje nebo autobusu ,příjde tam revizor - bezdomovec nemá jízdenku - a on ho nechá dojet tam,kam potřebuje..
Je to normální?? Není ..Kdyby aspon z nich netáhl ten chlast ..proč ne ..ale tahle?
Nebo ta "tmavší" část Ostravy ...V tramvaji to dělá bordel,běhá to po tramvaji,nemá to jízdenku a ještě to řve a křičí sprostě ..být tou řidičkou/řidičem tak bych je okamžitě vyhodila z tramvaje! Bordel tam dělat nebudou!
Ještě jedna věc by to byla ohledně tramvají ..nebo spíš celkového MHD ..Tramvaje a autobusy si jezdí jak chtějí ..prostě například má jet ve 25 a ona si přijede až ve 32 ,protože si řidič ještě musel zajít na záchod .. Vadí mi to,protože někam spěcháte a nic..Nic nejede! ..No ..snad jsem se dost vyjádřila :D V.

Co by se stalo kdyby ...

19. února 2012 v 12:10 | V.
Tumblr_lzmyb7aoeu1r3e0u2o1_500_large

"Co by se stalo kdyby ..."
Na tohle téma se dá napsat strašně moc článků .. Myslím ,že když si to přečteme donutí nás to uvažovat .. "Co by se stalo, kdyby nebyl internet?","Co by se stalo, kdyby to dopadlo jinak?","Co by se stalo ,kdyby opravdu byl konec Světa?" a mnoho dalšího...
Já si dovolím napsat takovou malou úvahu o tom "Co by se stalo ,kdyby nebyl internet?"
Kdyby nebyl internet tak si myslím ,že by bylo naprosto všechno jinak! Děti by chodily častěji ven a neseděli pořád u Facebooku. (Ano,já tam taky sedím ..ale snažím se co nejčastěji chodit ven a sportovat). Více dětí by se věnovalo nějakému sportu ..Bylo by to o hodně lepší ...Kdysi se děcko sebralo a šlo zazvonit na kamaráda/kamarádku jestli nejdou ven ..Teď? Teď to sedí u počítače a čeká jestli se náhodou kamarádka nepřipojí ...
Bez internetu by tady bylo o hodně lépe ! ale taky by jsme neměli náš milovaný blog.cz ;D:)
Vaše názory do komentářů :) ↓

Sociální sítě ..k čemu to je?:O

28. ledna 2012 v 10:18 | V.
393706_3120360411644_1343572856_33213598_1939916292_n_large

Facebook,Twiter, MySpace atd.atd.
K čemu nám to je?? Jen aby jsme se dozvěděli kdo s kým chodí,nebo kdo je momentálně nemocný či naprosoto zdravý.
Jo asi to vypadá ,že jsem šílený odpůrce Facebooku ale věřte ,že ne. Jsem tam pořád,nonstop. Myslím ,že už jsem i závislá :D
Možná už víte tu "super" novinku ,že skupina Hackerů chce dneska zrušit Facebook. Je to "šílená" pohroma. Ale vezmem si to tak. Jaké by to asi bylo bez Facebooku? Chodili by jsme častěji ven ,protože by jsme si museli s kámoši pokecat osobně ,ne přes chat ..Nebyli by jsme na nervy z toho ,že nám ke statusu nikdo nedal "like" ,protože by ani žádný nebyl ..Nikdo by nám nemohl přes Facebook nadávat a urážet nás ,protože by žádný facebook nebyl!!
No když to tak vezmu tak mi FB chybět nebude pokud se opravdu zruší ..Mám Skype..to stačí :D:P Váš názor? ↓ Do komentářů^^ V.

Já a nevinná?? Kdeže:D

17. ledna 2012 v 15:18 | V.
Tumblr_lxx8iascxu1rnu3iko1_500_large

Já a nevinná?? Kdeže:D
Jo je to tak.. Nejsem úplně nevinná jak si o mě každý myslí ..Příklad: Obarvím si vlasy na červeno ..babička mě měla vždycky za strašnou princezničku se skoro blonďatýma vlasama ..Najednou je to červená .. Ano, byl to šílený hec ..ale stál mi za to.
Myslím ,že zůstaneme u té babičky. Včera jsem s ní byla v obchodě a řekla mi ať si něco vyberu (pak nemám být tlustá ,že?:D). Hned jsem jí začala říkat ať mi koupí Frisco. Její názor: Frisco? To je pro dospělé! Tobě je TEPRVE 14!! Jo to taky vím ,že je mi 14 ..fájn babi ,že jsi mi to řekla. Strašně mi tam začala vykládat jak alkohol ničí mozek atd.atd. Ale já to přece všechno vím ..!:D
Jo v létě ..to byla každý den vodárnička s Lemonem..a ted mi nechcou ani to Frisco koupit ..Třeba mamka mi to koupí ale babča ..vůbec!
Jo taky jsem už pár krát měla to cigárko ..ale vůbec mě to nechytlo jak ostatní lidí. Mám více kamarádů kuřáků než nekuřáků ..a pak mám mít zdravé plíce:D
Prostě FAKTICKY nevinná vůbec nejsem:D a co Vy? Jak jste na tom?:]] Pište do komentářů. V.

Nový začátek nového života:)

5. ledna 2012 v 18:59 | V.
Název nového tématu týdne jsem pochopila asi tak jak to vůbec není..ale i snaha se cení;)
Při přečtení názvu "Cesta za lepším životem" mi hned naskočilo do hlavy pár tipů o čem bych mohla napsat. Jako první mě napadlo něco ve stylu "Nový rok,nový začátek" takže..o tom budu psát:))
Asi jako každý jsem si na nový rok dala pár předsevzetí.. Předsevzetí ,která by se dala teoreticky splnit.. Píchnout si piercing nad horní a dolní ret - problém = mamka..určitě pujde se mnou do toho salónu..a píchat si to sama nechci. Za druhé chci zhubnout a celkově změnit životní styl (To hubnutí musím dodržet ...aspon trochu!) Což si myslím ,že souvisí aspoň trošičku s tématem "Cesta za lepším životem" Pak si znovu zčít roztahovat ouško ...zase tunel..:D vidím to na 12 mm♥ Už ted mám 5:D
Budu končit ,protože už mě nic nenapadá. Mějte se famfárově:D V.

Tumblr_lwljr0yw371qite1zo1_500_large

Stalo se to,co se jednou stane každému ...

18. prosince 2011 v 14:30 | V.
Asi už Vám hodný strýček Facebook oznámil tu hroznou zprávu o tom ,že exprezident Václav Havel zemřel. Každý na Facebook píše jak jim to je líto a co druhý status vidím "R.I.P Václav Havel". Dělají jak je jim to líto a přitom ..
Jednou přece každý umře.. i takové celebrity nebo prezidenti musí umřít a my s tím nic nenaděláme když si do statusu napíšeme R.I.P. Jo..asi si myslíte ,že mi to líto není.. Jo je mi to líto a celkem dost. Umřel celkem brzo a vůbec nezávidím jeho rodině aby jim někdo umřel těsně před Vánocemi. Ano,je to hnus ale tohle je život!
Byl to velký muž ,který v životě dokázal mnoho. Jenže to fakt neuctíme tím ,že na Facebook napíšeme R.I.P :/
Jak se Vám článek líbil? Pište do komentů V.
 
 

Reklama