Jarní bláboly

22. března 2015 v 11:21 | Veronika Matejkova |  Ver´s
Zdravím všechny, kteří právě čtou tento článek :-)
Jako první bych se dnes chtěla zmínit o novém "oblečku", který jsem pořídila pro mé stránky. Chtěla jsem něco jednoduchého ale zároveň originálního, jemného, jarního. Věděla jsem, že vsázet na kytičky bude správné, jelikož to pro jaro prostě patří. Dále jsem do menu přidala pár fotek, které mi připomínají to, co mám ráda a nejspíš další přibydou, postupem času :-)
Další věc je to, že mám pár věcí v hlavě, které bych chtěla zrealizovat co se blogu týče. Protože není moc lidí, co by tu zabloudilo a tak jej chci zviditelnit. Napadly mě hauly, týdenní události, kde bych přidávala fotky, co se mi podařily během týdne zachytit a také bych popisovala zajímavé věci, které se během týdne udály. Největší bomba, která bude nejtěžší na zrealizování je ta, že bych blog propojila s youtubem. Je to sice běh na dlouhou trať ale říkala jsem si, že občas chodíme s přítelem na zajímavé místa a akce, které by se vám mohly taky líbit, kdybych je ukazovala. Problém je momentálně v tom, že foťák dostanu až v dubnu a taky to, že neumím stříhat videa, což by snad zase nebylo tak těžké :-D Uvidíme co se z toho vyklube. Zajímal by mě ale váš názor, líbilo by se vám to? :-)

Tak tohle byly mé plány do budoucna, ale co říkáte na to, že už je tepleji? :-) Já myslím, že je to naprostá pecka, jít jen v jarní bundě ven, mít na očích sluneční brýle a kochat se tou sluníčkovou přírodou. Ráno, když jdete do školy, slyšíte prospěvovat ptáky a vy víte, že ten den bude nádherně. Jak já se nemůžu dočkat až se pojedu projet třeba na kole nebo až půjdu v tričku ven! Doufám, že toto léto bude teplo a já se pořádně opálím, hihi :-D

Přeji vám všem příjemný den, a doufám, že se ozvete do komentářů, co by se vám tady líbilo :-) Moc děkuji za návrhy a za názorvy :-) V.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama