Březen 2015

Jarní bláboly

22. března 2015 v 11:21 | Veronika Matejkova |  Ver´s
Zdravím všechny, kteří právě čtou tento článek :-)
Jako první bych se dnes chtěla zmínit o novém "oblečku", který jsem pořídila pro mé stránky. Chtěla jsem něco jednoduchého ale zároveň originálního, jemného, jarního. Věděla jsem, že vsázet na kytičky bude správné, jelikož to pro jaro prostě patří. Dále jsem do menu přidala pár fotek, které mi připomínají to, co mám ráda a nejspíš další přibydou, postupem času :-)
Další věc je to, že mám pár věcí v hlavě, které bych chtěla zrealizovat co se blogu týče. Protože není moc lidí, co by tu zabloudilo a tak jej chci zviditelnit. Napadly mě hauly, týdenní události, kde bych přidávala fotky, co se mi podařily během týdne zachytit a také bych popisovala zajímavé věci, které se během týdne udály. Největší bomba, která bude nejtěžší na zrealizování je ta, že bych blog propojila s youtubem. Je to sice běh na dlouhou trať ale říkala jsem si, že občas chodíme s přítelem na zajímavé místa a akce, které by se vám mohly taky líbit, kdybych je ukazovala. Problém je momentálně v tom, že foťák dostanu až v dubnu a taky to, že neumím stříhat videa, což by snad zase nebylo tak těžké :-D Uvidíme co se z toho vyklube. Zajímal by mě ale váš názor, líbilo by se vám to? :-)

Tak tohle byly mé plány do budoucna, ale co říkáte na to, že už je tepleji? :-) Já myslím, že je to naprostá pecka, jít jen v jarní bundě ven, mít na očích sluneční brýle a kochat se tou sluníčkovou přírodou. Ráno, když jdete do školy, slyšíte prospěvovat ptáky a vy víte, že ten den bude nádherně. Jak já se nemůžu dočkat až se pojedu projet třeba na kole nebo až půjdu v tričku ven! Doufám, že toto léto bude teplo a já se pořádně opálím, hihi :-D

Přeji vám všem příjemný den, a doufám, že se ozvete do komentářů, co by se vám tady líbilo :-) Moc děkuji za návrhy a za názorvy :-) V.

Utrácení peněz

4. března 2015 v 21:31 | Veronika Matejkova |  Ver´s
Dnes se mi do hlavy dostala myšleka, ohledně utrácení peněz, na které mě přítel neustále připomíná. A já ho celkem chápu, z jeho pohledu to musí být naprostá zbytečnost a hloupost. Pro mě ani tak né, i když netvrdím, že někdy je to fakt moc a mohla bych šetřit, což se mi zatím realitvně daří. Jednu částku jsem si pořádně zapečetila ai do třech obálek a na ty peníze jsem dobré 2 měsíce nesáhla. Možná i proto, že se mi to nechce rozlepovat. Hlavně, že to má ten správný účinek!

Každopádně dnes jsem si kupovala lesk na rty od Essence z limitované Nude edice. Poslední dobou se o líčení a kosemtiku relativně zajímám, snažím se sem tam si koupit nějakou novinku, či něco nového vyzkoušet. A navíc, nemám toho doma ani moc, jen musím uznat, že na rtěnkách a lescích fakt ujíždím a pomalu je nemám kde dávat. Nemyslete si, že dekorativní kosmetiku nakupuju každý týden. Většinou si koupím to, co potřebuji, bohužel jako naschvál každý měsíc něco dojde, ať už make-up nebo řasenka. Rtěnku si koupím tak jednou za měsíc, někdy ani to ne.
Jenže já mám prostě tu potřebu se zkrášlovat a pořád něčím jiným, jelikož jsem prostě holka z města a navíc si pořád myslím, že jsem na tom realtivně dobře, jelikož některé vlogerky nebo blogerky to nakupují ve kvantech a já netuším kde na to berou a hlavně, kde to dávají :-D

Zároveň si nemyslím, že bych utrácela tisíce měsíčně, nemám utrácet ani jaké tisíce, protože jediné co si vydělám je tisícovka měsíčně, a tu se snažím použít na celkem potřebné věci :-D A s malou rtěnkou si udělám malou radost za to, že jsem každý víkend v měsíci pracovala :-)

A jak to máte s make-upem vy? Kupujete ho často, nebo jen když něco dojde, dokoupíte?

Zároveň bych chtěla říct, že se můžete těšit na nový dessing, který se mi v nejbližší době snad podaří udělat a zkompletovat. Neslibuji nic, jestli to bude za týden nebo za měsíc, ale určitě bude!

Krásný večer všem :-)