Padesát odstínů svědí a Valentýn

21. února 2015 v 9:44 | Veronika Matejkova |  Ver´s
Padesát odstínů svědí - Otevřená zpověď pacientů s kožním onemocněním.

Ale teď vážně. Měla jsem tu čest také navštívit nejočekávanější film roku 2015 - Padesát odstínínů šedi. Upřímně, byla jsem z toho odvařená - měsíc před tím, než šel film do kin. Kolikrát jsem i uvažovala, že bych šla na premiéru ale kdo si počká ten se dočká. Spíše jsem se nemohla dočkat těch recezí, které se na internetu začnou objevovat. A možná se daly čekat. První den 27% na ČSFD. To je poměrně málo na nejočekávánější film tohoto roku. Ale zároveň se není možná čemu divit, když do kin naběhly fanynky s tím, že film bude z polovičky porno a z druhé polovičky Christianovo tělo, tak jako knížka, kterou určitě měly 3x přečtenou tam a zpátky. Pro ty to určitě zklamání bylo. Pro mě ne.
Na film jsem do kina šla asi pět dní po premiéře a bylo pořád narváno. Věřila jsem, že recenze píšou opravdu jen ti, kterým se film nelíbil a musím říct, že věření se vyplatilo.
Z filmu jsem byla dokonce překvapená a nadšená! Osobně se mi moc líbilo, že tam byl zachycen příběh, o kterém jsem se bála, že ve filmu nebude. Zároveň jsem čekala o trochu víc erotických scén i jiný konec, ale mám předtuchu, že bude pokračování, tak snad se dočkám! :-D

Zároveň bych se chtěla vyjádřit k Valentýnu - velmi diskutovanému svátku. Já ani sama nevím, jestli ho mám ráda a nebo ne. Přes rok si říkáte, že když máte přítele, máte valentýn každý den, ale když na začátku února jsou všude ve výlohách srdíčka, medvídci a růže, padne to na vás a slavit by jset to chtěli. Teda alespoň já. Jistě, že my, jako Česká Republika máme 1. máj, jenže každý ten svátek má něco do sebe a své tradice, které se mi líbí. A navíc.. většina čechů říká, jak Valentýn nemusí, že je to Americký svátek apod. a stejně 14. února venku potkáte chlapy, kteří nesou kytku pro svou milou.
S přítelem jsme si udělali Valentýn po svém. Dali si malé, milé dárečky, já dostala překrásný muffin, na kterém musel pracovat strááášně dlouho a celý večer jsme koukali na filmy, tak jako normálně. Každopádně toto nám naprosto vyhovuje a jsme nejradši, když máme jeden druhého vedle sebe.

Na závěr bych chtěla říct, že ať už trávíte svátek sami a nebo se svým protějškem, užijte si ten den stejně jako každý jiný. Na co si dělat výjmečné dny, které se traví jinak? Dělejte to, co máte nejradši a užívejte života, vždyť je tak krásné tu být! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelly Cadlenson Nelly Cadlenson | Web | 21. února 2015 v 23:20 | Reagovat

Knížku jsem přečetla a jsem unešená. Nyní už musím jít na ten film :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama