Lama účes

6. února 2015 v 22:56 | Veronika Matejkova |  Ver´s
Vždycky, když se nudím, otevřu si Instagram na telefonu a prohlížím si fotky, které jsou označené pod hastagem #ostrava. Někdy tam narazím na opravdu bizardní věci, ale také na lidi, které znám třeba jen od vidění a nebo jsem je obsluhovala na plese. Dnes jsem ovšem spatřila něco, co jsem možná ani vidět neměla... a vlastně něco, na co občas v Ostravě narazím a kroutím nad tím hlavou a NECHÁPU. Fotku tam přidal chlapec, který měl tzv. "lama účes" ( říkám tak tomu, protože to opravdu jak lamí účes vypadá, a to ještě chudáčkům lamičkám křivdím.)
Chlapec vypadal zhruba takto:

Na tento obrázek se vztahují autorská práva, a jaké koliv stahování je trestné - VLASTORUČNÍ VÝROBA. PROGRAM: Malování

Pořádně se na ten obrázek podívejte. Ten kluk opravdu tak vypadal. Žiletkou oholené boky do plešata a na hlavě kolečko z vlásů, které dělalo jakousi "vlnu".
Netuším, co je to dnes za módu, vypadat jako uprchlý vězeň a tvářit se u toho ještě jak tupec, při tom, jak děláte selféčko v zrcadle. A taky netuším, co se všem na tom líbí. Sice ano, kdysi to zas byla hustá kštice s patkou a při tom všichni nějak divně hýbali s hlavou, aby dostali ty vlasy z očí. A když to opakovali co minutu, začínalo to vypadat, jak kdyby ten dotyčný byl nemocný a měl v hlavě nějaký tik. Jedno lepší než druhé.
Neříkám, že tenhle střih vlasů pěkný není. To je, ale taky záleží na tom, jestli vás stříhala mamka doma ve vaně, nebo jste to sjeli strojkem sami (což asi udělal ten polo plešatý týpek) a nebo jestli vám to ostříhal profesionál. Někomu tenhle střih opravdu sluší, ale je to asi jeden z tisíce, co se v Ostravě pohybují.
A vůbec, zdá se mi, že všechno co teď "frčí" je nějaké zvláštní. Všechno, co se teď prodává v obchodech se mi nelíbí, nesedí mi to a takové ty celkem normální věci z obchodů skoro vymyzeli, což je škoda, protože přestávám mít co na sebe, a do maskáčových džínů se mi oblíkat nechce, to není nic pro mě.
No co, pořád říkám, že jsem se měla narodit asi v jiném století, protože dnešní mládež a společnost naprosto nechápu a vůbec se s nimi nestotožňuji. Ať už názory, nebo v oblíkání.

Nakonec bych chtěla dodat, že budu věřit v to, že polo plešatcovi vlasy dorostou a dostane rozum. A taky bych chtěla říct, že obrovské DÍKY za přítele, který má rozum a vlasy v pořádku. :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 6. února 2015 v 23:32 | Reagovat

Hehehehehe, pobavilo! :D DOOOOOST DOBRY

2 Ami Ami | Web | 16. února 2015 v 19:19 | Reagovat

Na tento obrázek se stahují autorská práva a jakékoliv stahování je trestné :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To mě těžce rozbilo :D

No každopádně máš úplnou pravdu. Je to katastrofální účes, ale co naděláš, každý je nějaký :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama