Leden 2015

Dlouhé psaní

25. ledna 2015 v 11:50 | Veronika Matejkova |  Ver´s
Po delší době aktualizuji blog. Ani nevím, proč jsem psát přestala, nejspíš nebyl čas a neměla jsem potřebu zde něco sdělovat. I když se toho událo moc.

20. prosince jsem přidávala poslední, tochu "chudý" článek. Dneska se chci rozepsát a začnu tedy nejspíš Vánoci. V podstatě jsem ani nezaregistrovala, že nějaké byly. Což se mi děje už nějakých pár let. Asi fakt stárnu. Ale když to shrneme.. Vánoce mi dělaly maximálně pohádky, co hrály v televizi a odpolední procházka, která spíš byla jarní než nějaká Vánoční, protože bylo celkem teplo - což asi u každého. Večeřeli jsme už tak o půl páte odpoledne, protože nedočkavost mého mladšího bráchy je šílená. A rozbalování dárku? Spíš jsem se dívala, jak se ostatním líbí dárky, které jsem jim nakoupila, než abych se s nedočkavostí vrhla na ty své. Ale pro informaci jsem dostala kulmu na vlasy (je perfektní), oblečení a kosmetiku, vlastně jsem si většinu nakoupila sama :-)

Týden po Vánocích jsem jela k přítelovi slavit Silvestra. Musím uznat, že tohle byl nejlepší Silvestr, co jsem kdy zažila..super lidi, přítel, sranda, pokec, alkohol, ... no byla jsem spokojená a upřímně jsem se ze začátku obávala toho, jak si s těmi - pro mě zatím cizími lidmi, budu rozumět. A myslím, že se povedlo :-) Byl to nezapomenutelný týden, za který přítelovi neskutečně vděčím, taky pro to, že mi udělal druhé nejkrásnější Vánoce :-)

Po novém roce jsem šla !konečně! ke kožní doktorce, protože jsem se už půl roku trápila s ekzémy na dlaních. Ale opravdu s hnusnými, červenými fleky a puchýřky. Svědělo to, vypadalo to škaradě a já se poprvé za svůj život styděla za své ruce, protože to vždycky byla jedna z mála hzekých věcí co jsem měla.. upravené nehty, hladké dlaně, a teď tohle? Už ani hezké nehty tomu nepomohly. Ekzém jsem si přivezla z Německa, většina zimzela ale něco zůstalo a něchtělo to pryč. A teď, každá kapička saponátu, nebo dotktnutí se citrónu či pomeranče (jsou dráždivé), vyvolalo na mých dlaních spoušť. Naštěstí byla paní doktorka moc šikovná, hned věděla o co jde. Předepsala mi nejsilnější mast a prášky na alergii a voalááá ruce jsou po týdnu nádherné!

Taky jsem se po novém roce pustila pro mě docela razantího kroku. Rozhodla jsem se, začít něco dělat s mou postavou. Říkala jsem si, že kdysi to bylo opravdu lepší a má "pneumatika" byla menší. Začala jsem zdravě jíst, cvičit, každý den dělám pravidelně 50-60 dřepů. Musím uznat, že již po 14ti dnech vidím malou změnu, která mě šíleně motivuje. A na doporučení Barči dokonce dnes jdu do fitka a hodlám začít cvičit i tam! Dneska mě čeká první lekce JUMPINGU tak jsem na to zvědavá, a doufám, že to přežiju ve zdraví! :-D Až teda roztaje i sníh a bude tepleji, chci se pustit do běhání. A až se zadaří, budu si dávat na instagram hastagy #fitnessgirl :-D (Samozřejmě vtipkuju) Tak mi držte palce!

Opožděně Vám chci také popřat šťastný Nový Rok a ať se Vám splní všechny vysvěné přání a plány!
Vaše Verča.