Duben 2014

JAK ASI BYLO?

11. dubna 2014 v 22:05 | V. |  Them. Week
Untitled

Sedím na posteli se sluchátkami v uších a v nich mi hraje hudba. Né nová, ale ani ne stará. Česká, typu Jarka Nohavici, Olympicu, pana Uhlíře a Svěráka. A při poslouchání této muziky uvažuji nad tím, jaké to asi bylo. Jaké to bylo, když naši rodiče byli stejně staří, jako jsme my teď, když nebyly telefony, počítače, Facebook a další vymoženosti dnešní doby. Nebylo jim lépe?
Kdykoliv něco potřebovali, sebrali se a šli za dotyčnou osobou, v jakémkoliv počasí, v jakoukoliv dobu. O víkendech se sešli s partou, jeli na hory, chodili k vodě, cestovali. Určitě mají o mnoho víc zážitků, než my v dnešní době.
Nejradši poslouchám příběhy o tom, jak se různí manželé poznali. Například moji rodiče se poznali po inzerátu v novinách, ale čirou náhodou, protože nejprv na taťkův inzerát odpověděla teta, ta se ale styděla za taťkou jít, místo ní šla mamka a z tohohodle jsem vznikla já :-). No řekněte, není to krásné? Co my budeme vyprávět svým dětem o tom, jak jsme se seznámili s jejich tátou? "Zlatíčko, víš poznali jsme se na facebooku", "Broučku, tatínek mě šťouchnul, já mu to vrátila a začali jsme si psát, pak jsme šli do kina a bylo vymalováno" Paráda, ne?
Chtěla bych aspon na pár dní zažít to, co naši rodiče. Zažít tu volnost, neřešit to, zda-li mi odepsal nebo ne a radši vyhlížet pošťáka s dopisem pro mě. Schovávat si je a po pár letech si je číst. Každý si na tu dobu stěžoval ale dle mého porovnání to muselo být báječné.
Kdysi si záviděli mikiny s kapucema, mikiny s potiskama, obyčejné ryfle! Teď ostatním závidíme Iphony, Ipody, Ipedy a nevím co ještě.

Jste rádi za tuhle dobu, nebo by jste radši žili o pár let dříve?? Pojďme o tom diskutovat :-)

Poznáváte mě?!

11. dubna 2014 v 20:58 | V. |  Ver´s
Zdravíčko! :-D

No.. tak to zkouším od znova.. a ano, ted to zase rozjedu ve velkém :-D musím, protože holky a zvlášť diskutování s Ami mi fakt chybí! :-D
Celkově jak jsem nad vším uvažovala, tohle bylo pro mě takové vysvobození z reality, vypsaní se ...a prostě mě to baví a máte mě tu znova :-)
Moc se těším až to tady zase rozjedeme! :-)
Vaše Verča :-)
PS: co říkáte na nový účes??? :DPPS: Kdyby byl někdo hodný a chtěl by mi pomoct s designem, byla bych moc ráda! Myslím, že to tady potřebuje nový kabátek :-)