Srpen 2013

Barevný návrat do školy

23. srpna 2013 v 11:49 | V. |  Them. Week


Tak děvčata .. Už se nám to pomalu ale jistě krátí. Máme tady konec prázdnin, které jste si všechny určitě 100% užily! Za mě to byly nejlepší prázdniny :-)
Ale bohužel, musíme se vrátit do normálního školního režimu a nějak těch 10 měsíců přežít ve zdraví :-)
Ale co kdybychom si ten návrat do školy zpříjemnily nějakýma barvičkama a udělaly si to tak, jak nám se to líbí? ČTĚTE DÁLE :-)

Essence Gel-look topcoat - RECENZE

19. srpna 2013 v 17:12 | V. |  Kosmetika
Zdravím dámy! :-)
Po slibování tady konečně přidávám recenzi na nějaký kosmetický produkt. K první recenzi jsem zvolila lak od Essence - Gel look topcoat
Pojďme se tedy podívat na můj názor a první dojem.
Top/base coats Essence Gel-look topcoat - velký obrázek


Život baculky

16. srpna 2013 v 20:57 | V. |  Them. Week
Tento článek jsem původně chtěla psát jako obyčejný, ale po té, co jsem viděla, že téma týdne je "ŽIVOT" tak proč ho tady nezařadit? PS: Píšu ho po druhé, omylem jsem ho smazala :-D

Píše se datum 25.4.1997 a na svět přišla malá Verunka s váhou 3,8 kg. Poměrně častá váha novorozenců, ale já byla o něco kulatější.
Podle fotek jsem byla malá, baculatá roztomilá holčička, někdy připominajíci koblížek nebo chlapečka. No, co.. i to se může stát.
Tady už lze poznat to, že jsem byla kulatější od malička. Pravda, babičky si mě rozmazlovaly různými sladkostmi, já sladké měla ráda, tak proč ne? Stravovala jsem se zhruba stejně jak mé vrstevnice .. Jenže každý má bohužel jiné stravování a tak to dopadlo. Vznikla ze mě baculka :-)
Ve školce to ještě bylo v pořádku, děti kolem mě nějak neřešili to, že vypadám trošku jinak než oni.. ale na základní škole jsem poznala, že asi není něco tak, jak by mělo být.
Už v prní třídě se mi děti začali posmívat, že jsem tlustá. Posměšky typu "Zhubni, tlustá krávo!" jsem slyšela denodeně zhruba do páté třídy, kdy se spolužáci začali celkem klidnit. Začali jsme se spolu víc bavit a bylo to tak zvaně "OUKEJ" . I když mé sebevědomí bylo na bodu mrazu.
Ale nemyslete si, že jsem jen seděla na gauči u televize. To né. Už od mala mě rodiče nutili sportovat a já si ten sport nějak zamilovala. Chodila jsem na různé cvičení, aerobik, tančení.. Milovala jsem jízdu na kole, bruslích, plavání - samozřejmě miluji do teď! Jen to moc na mě nejde znát.
Nejhorší to pro mě nejspíš bylo v osmé a deváté třídě, kdy kluci začínali projevovat nějaký ten zájem o holky. Samozřejmě se se mnou také bavili, vždycky jsem byla ta, co dokozála říct vtipnou hlášku i zrovna v té nejhorší situaci, vždycky jsem byla ta, se kterou se dalo smát. Jenže jsem věděla, že vždycky budu ta poslední ze třídy, za kterou se otočí. Na mou postavu nějak nereagovali, jen od některých inteligentů jsem schytala přezdívky jako jsou Big ben a Hrošík. Fajn, já vím, není to tak hrozné ale pro mě to bylo dost ponižující i když jsem se tomu smála. Prostě jsem uvnitř sebe byla nic, s nízkým seběvědomím.
Ale nemyslete si.. Oblečení jsem pořád měla kde kupovat. Má velikost byla XL. Trochu mi to sebevědomí zvyšovalo to, že mě lidé chválili za to, že na to jak vypadám se umím dobře oblíkat. Nikdy bych si na sebe nevzala kalhoty, ze kterých by mi kypali špeky na všechny strany, to né. Jen mi to sebevědomí pořád nezvyšovalo tak, jak bych chtěla.
O prázdninách po deváté třídě nastal zlom. Začala jsem víc sportovat a šlo to na mě celkem poznat. Tentokrát se sebevědomí zvýšilo o dost. Od lidí jsem začala slýchat chvály : "Jéé, Verčo, tobě to sluší, nezhubla jsi?" A i já samotná jsem poznala, že jsem na tom lépe. Najednou jsem velikost L oblékla bez problému a byla jsem šťastnější! Ne už jen z venku, ale i ze vnitř! Také jsem spozorovala, že i více kluků se za mnou otáčí když jdu po městě. Dokonce jsem se to léto i poprvé líbala (I když s Američanem, ale to je vedlejší! :-D)
Do prvního ročníku střední školy jsem nastoupila jak vymněněný člověk. Šťastná, bez komplexů a s tím, že vypadám lépe.
Přišel první vztah, což tomu sebevědomí také nějaké plus přidalo. Naštěstí ten vztah netrval dlouho a já jsem teď za to šťastná - jiná kapitola.
Zhruba v Lednu tohoto roku jsem přišla na to, že i když nejsem nejhubenější, můžu z něčeho udělat svou přednost. Tou předností se staly mé vlasy a obličej celkově. Začala jsem se o ně více starat, to samé o obličej a najednou i to se zlepšilo! Zmněnila jsem kompletně šatník a obchody typu New Yorker, Gate, Cropp Town jsem vyškrtla ze svého seznamu a naopak obchody typu H&M, Lindex, C&A, Caminéu, F&F atd. jsem dala na první příčky. Až teprve teď byl ze mě nový člověk!
Opravdu jsem ty změny zpozorovala na okolí.
Momentálně jsem na velikosti L-XL a za svou postavu se vůbec nestydím. Ještě před rokem pro mě byl horor si vzít na sebe šaty, kraťasy... Byl pro mě totální horor jít na bazén! Ale teď? Teď se cítím skvěle, na bazén jdu a šaty naprosto miluju!
Jsem veselá, šťastná, zamilovaná do svého přítele, který mě miluje takovou jaká jsem a od něho přezdívka "Melounek" mi opravdu nevadí!
Naučila jsem se mít ráda takovou jaká jsem. Nechci nic měnit, i když bych mohla. Chci tak zůstat - tohle jsem prostě já. BACULATÁ VERČA :-)

CO SE STALO? ll16.8.2013ll

16. srpna 2013 v 18:35 | V. |  Ver´s
Zdravím dámy :-)
Omlouvám se za menší pauzu co tu nastala. Vzhledem k tomu, že začaly prázdniny a já si taktéž chtěla začít užívat.. na blog jsem nějak zapomněla - CHYBA. Samozřejmě i teď na tom nejsem zrovna časově nejlíp, budu se to všechno snažit zvládat a věnovat se tomu, co mám ráda a koho mám ráda :-)
Za tu dobu se udála věc, které si nesmírně cením- a to je vztah. Trvá to už přes krásné dva měsíce a já jsem strašně šťastná :-)
Také jsem se začala více zajímat o dekorativní kosmetiku, což můžu navázat k nové věci, co se na blogu vyskytne. RECENZE. Budu se vám snažit přiblížit výrobky co jsem si pořídila, psát jejich klady, zápory.. No myslím si, že to znáte. Samozřejmě tady bude více fotek a také už mám v hlavě pár článků, které by se Vám, dámy mohli zalíbit!!
DOUFÁM, ŽE TU ZNOVA ZAČNETE CHODIT S NADŠENÍM A TAKÉ DOUFÁM, ŽE VÁS MÉ ČLÁNKY BUDOU NADÁLE BAVIT! :-)