Květen 2013

MAJÍ V BRNĚ TRAMVAJE NEBO METRO??? ll 13.5.2013 ll

13. května 2013 v 20:55 | V. |  Ver´s
Jak jsem psala v předešlém článku ... JELA JSEM NA VÝLET na Slovensko od kud taky píšu. No.. výlet. Spíš stáž , ale beru to jako menší výlet..
Cesta nebyla zas až tak dlouhá jak jsem očekávala ... jeli jsme 4 hodiny i s půl hodinovou přestávkou v Brněnském Shopping parku, kde mě taky napadla ta záludná otázka. MAJÍ V BRNĚ TRAMVAJE NEBO METRO, ČI OBOJÍ??? Někdo říká, že tramvaj, někdo říká, že nemají vůbec nic ... tak čemu mám sakra věřit?? Možná, že mají jen pěškobus .. nebo já fakt nevím.
Každopádně příjezd na Slovensko byl ... NIC MOC? všude stromy, lesy ... TOHLE JE SLOVENSKO, JAKO FAKT??? Když jsme dojeli do Bratislavy ... první dojem.. CO TO JE? stromy, domy, stromy, domy ... voda, velký hrad, most a zase jen stromy, domy, stromy, domy ... faajn, někde možná bylo to nákupní středisko -.-
Šamorín, kde je Hotelová akademie, kde jsem ... není zas tak špatný. Mají tu menší obchoďák s obchodem "KIK", všude jednoty COOP a na každém rohu kavárna.. ale jako fakt! Viděly jsme snad 15 kaváren a Bůh ví, kolik jich tu ještě bude ... asi dalších 30 .. tipuju..
Jak jsem taky slíbila, tak splním. Každý den článek s fotkami, co jsem vyfotila.. Vzhledem k tomu, že dneska toho nebylo moc k vidění, přidávám fotku s kamarádkou v Brně :-) Zatím ČAGO BAGO

NEMÁM ČAS, NEMÁM ČAS!!! ll 7.5.2013 ll

7. května 2013 v 18:58 | V. |  Ver´s
HAKUNA MATATA ŠÍLENCI.
Já prostě... N.E.S.T.Í.H.Á.M...
...Nestíhám psát články na blog-
- jelikož mám nový mobil a já prostě počítač nezapínám - jen v případě nouze a v té době, kdy potřebuji napsat článek na blog - poté ho hned vypínám, lehám do postele, zapínám WiFi a hraju SUBWAY SURFERS na mobilu. Jo a taky hraju Poua..
...Nestíhám dohánět známky ve škole -
- jelikož jsem 3 týdny měla super čuper mega ultra dobrou praxi na hotelu, teď mám týden super čuper mega ultrou dobrou praxi na školní jídelně - A POZOR! - příští týden jedu na ČUPER MEGA ULTRA SUPER DOBROU stáž na Slovensko. Takže jsem supročuprvitě 2 měsíce bez školy. OU MÁJ GAT.
No, pro pár informací se vrátím k té stáži na Slovensku.
Včera za mnou přiběhla kamarádka do jídelny, že mám okamžitě (?) jít za třídní. Běžím skoro jako Usain Bolt abych mohla zjistit co se děje. "Chceš jet na výměnný pobyt na Slovensko?" - řekla učitelka. "Joo, chci!". "Super, stavím se za tebou s informacemi". - A v "mírném" šoku jsem odešla zpátky do jídelny - tentokrát jsem se plazila jak šneček.
Za pár se za mnou třídní vrátila s informacemi. Na Slovensko odjíždím už v pondělí. Je to malá vesnička 18 km za Bratislavou - vesnička Šamorín. Budu tam do 24.5.2013 a pracovat budu buď na obsluze nebo v kuchyni. Bydlet budu na internátě a na výlet pojedeme na nějakou exkurzi do hotelu a na TERMÁLNÍ KOUPELE. Jooooo!!! Budu se čvachtat! - Takže jsem strašně ráda. Vybrali mě jako jedinou z hotelovky, ale jelikož slečna z kuchaře- číšníka nemůže, jede má spolužačka, ale o to lépe! :-) BLOG POZASTAVOVAT NEBUDU. Beru si notebook i mobil s sebou a budu jen doufat, že nejedem do vidlákova, kde neví co WiFi znamená. Takže to znamená, že se budu snažit články s fotkama přidávat každý den - tak se můžete na co těšit!
Nakonec přidávám svou novou fotku:-) ČÁGO BELO.


MICHAELA OCHOTSKÁ JE PIPINA A JÁ JSEM HAPPY JAK DVA GREPY ll 2.5.2013 ll

2. května 2013 v 21:32 | V. |  Ver´s
Fáájn, začnem tou Michaelou Ochotskou, co jsem zmínila v nadpisu. Určitě jí každý znáte z televizních novin ( kdysi s Karlem Voříškem ) nebo z bulváru, kde o ní a o jejich kámoškách kozách píše více článků než je zdrávo.
Možná, že vám příjde jako milá ženská ... ALE NENÍ. Jelikož mám poslední tři týdny "štěstí" na "celebritky" tak jsem samozřejmě potkala i Míšu Ochotskou. Celá oblečená v křiklavě zelené teplákovce .. chvílemi se mi zdálo, že k nám zavítala žabka kuňkalka a né zprávařka z TV Hovna. Fáájn okaa, to by ještě šlo .. ale aby se celou dobu na mě dívala jako kdyby mě chtěla zabít, protože jsem se jen očkem koukla na jejího přítele - to je hnus, velebnosti :-D
Nicméně.. mi příjde jako namyšlená pipinka, která si myslí, že když má iPhone v ruce tak je královna všech iPhounů.
A teď k druhé části nadpisu.
ÁÁÁÁÁNO JSEM HAPPY JAK DVA GREPY A MOŽNÁ I VÍC!!!! Proč???
Poznala jsem někoho, o kom si myslím, že je naprosto úžasný, sympatický, milý, hodný, vtipný a já nevím co ještě! Jedna se o kluka samozřejmě .. :-) Včera - konkrétně na 1.máje mě pozval do kina .. smáli jsme se, dělali si srandu, povídali jsme si a prostě si rozumněli :-) Dostala jsem krásnou rudou růži a doprovod až domů :-) Prostě jak z pohádky :-) Dnes jsme si celé odpoledne volali přes SKYPE .. a prostě.. cítím se šťastně :-)
Jooo a druhý důvod proč jsem happy jak dva grepy je ten, že PO PŮL ROCE MÁM NOVÝ MOBIL!!! johohoooo !
LIDI, JÁ VÁS VŠECHNY MILUJU :-****