Duben 2013

NÁUŠNICE - SPRÁVNÝ VÝBĚR KE TVÉMU OBLIČEJI

23. dubna 2013 v 22:02 | V. |  Fashion
Určitě každá slečna/dáma ráda nakupuje módní doplňky jako jsou prstýnky, řetízky, náramky ale také i náušnice. Ovšem jejich výběr může být mnohdy složitější než se zdá. Pojďme se tedy dneska podívat na to, jak správné náušnice vybrat - podle tvaru obličeje. :-)


TIP: POKUD NETUŠÍŠ JAKÝ MÁŠ TVAR OBLIČEJE, SEPNI SI VLASY DO CULÍKU, POSTAV SE PŘES ZRCADLO A POUSMĚJ SE - TÍM BY JSI TO MĚLA ZJISTIT :-)
(víc v celém článku)

KAŽDÁ JITKA JE PITKA ll 22.4.2013 ll

22. dubna 2013 v 20:51 | V. |  Ver´s
FÁÁÁJN.. možná každá Jitka není pitka - ale ty co znám osobně.. To pitky opravdu jsou! Popíši tu, se kterou jsem se dnes setkala, a která mi opravdu moc sympatická není - říkejme jí mistrová Jitka Pitka.
Ano, mistrová .. Ani jednou jsem jí ještě jako mistrovou neměla a tak jsme se poznávaly. Její první otázka byla: "Jaký jsi ročník??" Moje odpověď: "První". Její reakce: "Umíš zakládat stoly??" NEEEE, NEUMÍM. Z TOSKY MÁM SAMÉ JEDNIČKY, BYLA JSEM OBSLUHOVAT MINISTRA ŠKOLSTVÍ, KARLA GOTTA ALE JÁ ANI BLBÝ STŮL ZALOŽIT NEUMÍM. "Ano stůl založit umím". A vrhla jsem se na to. Po založení čtyř stolů mě mistrová Jitka Pitka přišla zkontrolovat. Její reakce byla: "Páni, máš to fakt dobře, na první ročník to máš dost dobré" FAAAAAAKT? NO NEŘÍKEJTE. "Děkuji" - odpověděla jsem a šla zakládat dál.
Celý den to takhle pokračovalo dál.. Po čtyřech hodinách práce jsem se jí láskyplně zeptala zda -li můžu na oběd - její odpověď byla záporná - až za půl hodiny, teď tam jsou manageři.
CÍTILA JSEM SE ZHRUBA TAKTO:

Naštvaná, hladová a unavená ... měla jsem chuť se rozběhnout a udělat jí památku na mě - osobní razítko ve tvaru boty na prdeli.
Po pul hodině mi oznámila, že tedy mohu na oběď - HALELUJA BRATŘI A SESTRY!! Těšila jsem se na to, jak si sednu, vychutnám oběd a ty výborné máslové croisanty, které tam pečou - Jídlo, které je tam snad nejlepší.. ostatní se nedá jíst.
Za necelou pul hodinnu jsem se vrátila a šla dělat mou velice oblíbenou práci - pulírovat (lešitit) skleničky, protože na oběd přišli jen 3 lidi. (JE JASNÉ, ŽE DO 4* HOTELU SE NEBUDOU STÁT FRONTY JAK NA BANÁNY)
Nakonec přidávám svou novou fotku, snad se Vám bude líbit :-)

DEN PLNÝ TRAPÁSKŮ S HVĚZDAMI ll 20.4.2013 ll

20. dubna 2013 v 18:58 | V. |  Ver´s
Dnes jsem čekala, že bude den v hotelu takový, jako každý jiný. Příjdu, zdebarasuju, prostřu a směju se na lidi úsměvem číslo 20 a spokejeně pracuji. Bylo to tak stejně zhruba do 9:30, kdy začal zvonit telefon a nikdo nebyl poblíž aby to zvedl. Na obrazovce bylo napsáno "PETR KOLÁŘ" .. nenapadlo mě, že to bude ten zpěvák Petr Kolář tak jsem to prostě zvedla .. a ejhle. Pán po mě chce snídaní na pokoj. Oznámím to mistrové a ta mi snídaní krásně nachystala. Ochotně jsem nastoupila s vozíkem do výtahu a najednou mě napadlo .. Petr Kolář, Petr Kolář... není to k sakru ten zpěvák??? Modlila jsem se, ať to není on. Jsem na místě určení, zaklepu, řeknu "room servise" a čekám. Klika se zohla, dveře se otevřely .... OH, SHIT! dveře otevřel polonahý (byl jen v trenkách a tričku) Petr Kolář a zdraví mě. PANIKA, PANIKA, PANIKA!!! "Dobré ráno, mám pro Vás tu snídani, co jste si objednal na pokoj. Podepíšete mi prosím účet?" - Snažila jsem ze sebe dostat. Petr Kolář se pousmál, účet podepsal, snídani si vzal a já odešla.
Ve výtahu jsem se částečně uklidnila ze šoku a vystoupila jsem. Porozhlédnu se po restauraci - zda - li není co uklidit .. áááá ŠOK Č. 2!!! U stolu snídá Lukáš Pavlásek.. DNESKA TO JE ASI JINEJ GANG COOO?? (pomyslela jsem si a rozesmála se). Šla jsem ho pozdravit a pracovala dál.
Poté, co všichni z restaurace odešli šla jsem se zeptat mistrové, jak je to dnes s obědy. Řekla mi, že obědy se jen vydávají pro vystupující v hale GONG (tudiž zpěváci, komici atd.) a já šla za bar pouklízet. Najednou za mnou příjde muž a zeptá se mě, kde se může usadit na oběd. S předstírajícím smutkem jsem mu oznámila, že obědy se dnes vydávají jen pro vystupující a on najednou spustil : "Ale já jsem vystupující, Ondřej Ruml jméno mé" ŠOK ČÍSLO 3!!! najednou jsem byla červená jak rajče a šla ho usadit. Objednal si jídlo a šel si na bar zakouřit. Najednou vidím dva přicházející dědečky.. už jsem se za nima hnala, že bohužel jídlo je jen pro vystupující ... a on to nebyl jen obyčejný dědula.. byl to Karel Gott!! K SAKRU! CO SE TO DNESKA DĚJE???! HVĚZDY PADAJ PŘÍMO Z NEBE :-D Tak jsem ho teda šla usadit, objednala jsem ho a vesele obsluhovala :-)
Musím říct, že pan Gott je milý chlapík a v jeho letech - plný elánu ! :-)
Takže pokuď jste teno článek dočetly ... všimly jste si, že to byl vskutku perý den plný šoků - divím se, že mě z toho neklepla pepka :D

JOOOO, ABYCH NEZAPOMNĚLA! Zdeněčku muj maličký :-D doufám, že si tohle čteš, protože jsem tě tu právě zmínila. S láskou velká Verunka :P

KDYŽ SE KDYSI MÁ OBLÍBENÁ TŘÍDA ROZDĚLÍ NA VÍCE ČÁSTÍ ll 28.února 2013 ll veronikamatejkova.blogspot.cz

19. dubna 2013 v 20:04 | V. |  Ver´s
Když tak nad tím vším uvažuji ..Nejsme zas až tak dokonalá třída, bez chyb .. Ano, sice jsem si to na začátku školního roku myslela.. ALE TEĎ? zastřelte mě prosím radši.
Není snad ani možné, jak se někteří lidé vybarvili tak... tak až k nepoznání! Těm kterým jsem ze začátku věřila, bych teď s chutí nakopala prdel. Ano, je to tak. Začali mi lézt na nervy a to pořádně. Sice jsem možná udělala menší chybu v tom, že jsem jim říkala totálně vše co jsem měla na jazyku.. ale čas nevrátím.
Ti, kteří se na začátku chovali jako neviňátka jsou teď naprosto nesnesitelní lidé, které bych nakopala taky!
Naopak lidé, kteří mi na začátku přišli ne zrovna sympatičtí jsou naprosto v pohodě lidé, se kterýma můžu kecat do aleluja!
Teď vám představím těch pár skupin, na které jsem naší třídu rozdělila.
1)SMRAĎOŠI A SMRÁDKYNĚ - tedy abych byla přesná... smraďoch a smraďoška. Chlapec, zazobaný .. otec podnikatel - ovšem 1 mikina, kterou střída .. no vlastně on jí nestřídá. A jedny kalhoty, sem tam tepláky. Charakteristka vůně? Syrečky ..
Slečna sice moc zazobaná není ale myslím, že když chodí na soukromou školu určitě mají na to, aby si aspon jednou za týden umyla vlasy nebo vyprala bílou mikinu - která po měsíčním nošením v kuse zas tak bílá není.
2)SKUPINA LIDÍ, KTERÁ SE MUSÍ ZA KAŽDOU CENU PŘEDVÉST - to je zhruba ta nejpočetnější část, která mi leze na nervy. Hlavně ať je jde co nejvíc slyšet, hlavně ať se co nejvíc předvedou - to je jejich revír .. SORRY ale myslela jsem si, že jsme na střední, né v mateřské školce. Ano, sice se tomu také zasměju ale nic se nemá přehánět.
3)SKUPINA LIDÍ, KTEŘÍ JSOU V CELKU NORMÁLNÍ, JEN SEM TAM ŘEŠÍ ŠUKAJÍCÍ ZVÍŘATA .. Ano, je to tak.. do té skupiny bych se nejspíš zařadila. Jsou to lidé, kteří fakt řeší každou volovinu - od rozdávajících si to želv až po penis velryby. Zasmějete se s nima a opravdu jím mužete věřit.

Jen si myslím, že kdybychom se více snažili a již zmíněná nejpočetnější skupina by dospěla a dva smrádci by zmizeli, bylo by to fajn!

ŠKOLA JAKO JEDNO VELKÉ HOVNO ll 9.února 2013 ll veronikamatejkova.blogspot.cz

19. dubna 2013 v 19:57 | V. |  Ver´s
Jak bych začala?? Možná tím, že se psal čtvrtek 7.2.2013 svátek měla Veronika (Tudiž já, všechno nejlepší Verčo) a jak obvykle jsme v klidu seděli ve škole, do té doby než zazvonilo a otevřely se dveře.

Zazvonil zvonek a všichni s nadšením opustili třídu s tím, že si zajdou koupit svačinu do bufetu. Ve třídě jsem zůstala jen já s kamarádkou (naštěstí jsme třídu neopustili jinak bychom to nepřežily). Zanedlouho se jedna z kamarádek vrátila z bufetu se slovy: "Sakra, musí zrovna dneska dělat něco v té chemické laboratoři ze sírou?? Strašně to tu smrdí. (vedle naší třídy byla chemická laboratoř)". Nějak jsme to neřešili, vytáhly svačiny a začali pojídat, do té doby, než se ten smrad dostal k nám do třídy. MEGA FEKÁL!!!! Síra to nebyla, jen smrad z hovnocucu, který něco dělal před naší školou. No to byl hnus. Naše jediné zareagování bylo vytáhnout spreje, voňavky a třídu navoňat. Ale i to nepomohlo. Oh shit. Nastává plán B. Otevření všech oken, daní mikin před obličej a dýchání přes provizorní roušku. I tak to nebylo ono! Smrdělo to tam jako jedno velké hovno.
Zanedlouho přiběhli i ostatní spolužáci s tím, že je škola zamořená smradem z hoven. YOU DON'T SAY! My skoro mrtví smradem a oni přijdou s takovou novinou. Nezbývalo nám nic jiného, než vydržet a zůstat o hladu. Zhruba za hodinu smrad přešel. Naštěstí! Kdyby bylo 5 minut na víc, umřeme ..

A dokonce už víme i důvod, proč nás hovnocuc překvapil svou "milou" návštěvou. Kamarádka ve středu na praxi ucpala záchod, trubky praskly a na záchodě se místo vykonávání své potřeby dalo jen plavat ve výkalech.
Tuto zprávu jsme se dozvěděli od naší paní učitelky, která ví i to, co vědět nemá. A když něco nevíte, běžte za ní. Ona Vám to poví!

VELKÝ NÁVRAT K BLOGU!! :)

19. dubna 2013 v 19:12 | V. |  Ver´s
AHOJTEEE:-)
Vím, udělala jsem chybu, že jsem od blogování jen tak odešla.. bez důvodu. Už vlastně ani nevím proč jsem to udělala .. nejspíš jsem si chtěla odpočinout. Ale hlavní je, to, že jsem zpátky a rozjedu to v plném proudu! :-)
Obejdu starší Affs, oznámím návrat a doufám, že se mi podaří dokázat to,- co jsem tady měla -znova :-)
Dlouho jsem uvažovala zda- li se mám zde vrátit nebo založit uplně nový blog. Ale logicky. Bude snažší rozjet uplně nový blog nebo blog, kde máte miliardu článků?? Správná odpověď je ta druhá.
Nedávno jsem si zařídila blogspot a napsala tam 3 články, které vám zde dám, ať se pobavíte :-)
Plánuji zde také pár novinek.
Rozhodla jsem se více věnovat kosmetice, vizáží a podobně. V hlavě už mám pár nápadů na články, takže se máte opravdu na co těšit! :-)
V tématech týdne budu samozřejmě pokračovat a ve psaní deníčku tak samo.
TAKŽE ....

... VÁS TADY OPĚT VÍTÁM!!! :-)